2737
2739
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45727 بازدید | 1210 پست
بستگی به سهامی ک میخری داره...ولی خدا میدونه چه خوابی دیدن واسه مردم بیچاره

عزیزم هیچ خوابی ندیدن اینطوری ملتو تشویق میکنن ب بورس ک شرکت های برشکسته راه بیوفتن اینطوری ب تولیدات داخلی خیلی خیلی کمک میشه

تا💓 خدا💓 بنده نواز است به خلقش چه نیاز?؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ریسک پذیر هم هست شوهر من با بانک صادرات کار میکنه حتی یه صندوق ارزی هم دارن اما خوب صندوقا خصوصی ان ...

عزیز من 60 تومن دارم گذاشته بودم ماشینم رو عوض کنم پشيمون شدم 

بنظر شما کجا سرمایه گذاری کنم که یه مقدار پولم بیشتر بشه؟

صندوقای سرمایه گذاری دو نوعن با سود ثابت ک متغیر سود ثابت که اسمش روشه متغییر بستگی به کار اون صندو ...

به نظرت تو کاوان آینده سپرده گزاری کنم خوبه؟نظر شما چیه؟نخندیا واقعا اطلاعی ندارم .میخوام ببینم معتبره؟

چجوری؟مثلا الان ده میلیون کجا بذارم؟بانک صادرات؟

نه گلم داخل صندوق

من صندوق سپهر اول گذاشتم

شما هر صندوقی دلت میخاد بزار

تو سیگنال نگاه کن و انتخاب کن

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2740
عزیز من 60 تومن دارم گذاشته بودم ماشینم رو عوض کنم پشيمون شدم  بنظر شما کجا سرمایه گذاری کنم ک ...

اگه از بورس سردرمیاری بورس اگه نه میخوایی طولانی مدت نگه داری طلای اب شده بخر نگه دار 

عزیزم هیچ خوابی ندیدن اینطوری ملتو تشویق میکنن ب بورس ک شرکت های برشکسته راه بیوفتن اینطوری ب تولیدا ...

ما هیچ خیری از دولت ندیدیم والا...مطمئنا تمامی همین شکرتها واسه خودشونه که نگرانشونن

به نظرت تو کاوان آینده سپرده گزاری کنم خوبه؟نظر شما چیه؟نخندیا واقعا اطلاعی ندارم .میخوام ببینم معتب ...

صندوقا معتبرن

حالا خودت اطلاعات و سود دهی هاشون و بررسی کن هر کدوم میخوای بذار

مرض ندارم وقتمو بذارم بیام چاخان بگم دوست من یه دنیا کارمو ول کردم اومدم اینجا بگم که بلکه تو این گ ...

دوراز جون

پس ۴۰میلیون یماهه میشه۷۰میلیون

همه اینوارو میکردن اگه شدنی بود

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....

لایک کنید بعدا بخونم

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم..یادمه اردیبهشت ماه بود که از زمینو زمان بریده بودم فقط منتظر یه معجزه ازسمت خدا بودم یه چیزی که بهم ثابت کنه فکرام اشتباست ولی نشد..همون روز تصمیم گرفتم از این زندگی خودمو خلاص کنم الان ۲۸/۹/۱۴۰۱ هستش و ۷ماه میگذره از اون روزا تلاشمو کردم و بزودی از دست شوهرم خلاص میشم..امیدوارم این امضا حذف بشه وبجاش این بیاد(صبرتنها کافی نبود..ریشه میخواست دوام آوردن در آن روزهای کذایی♡)
2706