2733
2734
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45726 بازدید | 1210 پست
نه بابا ماهانه 😰

اها من مییییگم.اخه خنده اخرش مشکوک بود ب این ک روزانه یا ماهانه😃😃😃

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
نه اصفهان😁

وااای فقط ماها میگیم بادمجون تخمی یه روز شوهرم بادمجون خریده بود اومد خونه پیش پسرخالش گفتم بادمجونش تخمی بود یهو چشای جفتشون گرد شد 😂😂😂😂😂😂منم ازهمه جا بی خبر بعدها فهمیدم فقط ما این اصطلاحو به کارمیبریم خخخخ

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزان اینا صندوق های سرمایه گزاری بورس هست که متاسفانه یا خوشبختانه از شنبه با محدودیت دامنه نوسان ده درصد هست و مثل قبل نیست که یهو در یک روز مثلا ۵۰ درصد بگیری

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
نه برو شعبه بانک صادرات بپرس راهنماییت میکنن برنامه سیگنالم کمکت میکنه

عزیزم دوست من تو همون صندوق صادرات حساب داره ۱۵ یا ۱۶ میلیون ۳۵۰ اینا میگیره اونم ماهانه

عزیزم درمورد این صندوق توضیح میدی؟من اطلاعاتی ندارم .خدا خیرت بده.اسی که چیزی نمیگه

صندوقای سرمایه گذاری دو نوعن با سود ثابت ک متغیر

سود ثابت که اسمش روشه متغییر بستگی به کار اون صندوق و بازار داره بعضی وقتا زیاد و بعضی وقتا کمه

میتونی ۱۰  صندوق برتر سرمایه گذاری و تو نت سرچ کنی و ببینی

2740
عزیزم خاستی گره بگشایی بیشتر گره ایجاد کردی میشه واضح توضیح بدی چجوریه؟

دقیقا چیشو توضیح بدم؟؟

اول یه سرچ بزن و مطالعه کن

هرجاش نامفهوم بود بپرس جواب میدم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
سود ده ترین صندوق سال ۹۸ کاوان آینده با میانگین ۳۶۰ درصد در سال بوده یعنی ۴۰ میل ماهی ۱۲ میل سود داد ...

سر درمیاری بیا توضیح بده الان بخایم سرمایه گداری کنیم کدوم بانک و کانال بهتره 

عزیزان اینا صندوق های سرمایه گزاری بورس هست که متاسفانه یا خوشبختانه از شنبه با محدودیت دامنه نوسان ...

ریسک پذیر هم هست شوهر من با بانک صادرات کار میکنه حتی یه صندوق ارزی هم دارن اما خوب صندوقا خصوصی ان و تضمین نشده

2706