2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه از تجربیات عملت بگی 

من بعد از زایمانم هموروئید گرفتم که این اخریا کلی خون ریزی داشتم و حسابی اذیت شدم

سه سال پیش تحقیق کردم اکثرا از لیزر راضی بودن منم پسرم کوچیک بود نمی‌تونستم اصلا بستری بشم برای عمل توی بیمارستان

برای همین توی کلینیک لیزر انجام دادم و یک هفته ای خوب خوب شدم

من بعد از زایمانم هموروئید گرفتم که این اخریا کلی خون ریزی داشتم و حسابی اذیت شدم سه سال پیش تحقیق ...

من هر چی تو سایت های مختلف میبیینم همشون گفتن بی اختیاری اوردن یا دوباره با درد شدید برگشته یا گفتن درد زیادی دارن کاش عمل نمیکردیم .... من ۱۰ روزه همش دارم عذاب میکشم 

من هر چی تو سایت های مختلف میبیینم همشون گفتن بی اختیاری اوردن یا دوباره با درد شدید برگشته یا گفتن ...

عزیزم اولا که بدن هرکی با بدن دیگری فرق داره

من الان نمی‌گم که ب حرف من گوش کنی یا نه تصمیم با خودته ولی من واقعا دردش دیگه برام قابل تحمل نبود 

برای همین لیزر کردم

نه بی اختیاری دارم نه هموروئیدم برگشته خداروشکر راضیم

حتی من ۱۰/۱۱/۱۴۰۳ یه زایمان طبیعی دیگه هم داشتم هموروئیدم برنگشت(هموروئیدی که من گرفتم خییییلی بزرگ بود حتی موقع لیزر۵تا بخیه خوردم که کلا ۱۰ درصد آدما بخیه میخورن)پس به حرفهای مردم توجه نکن هرکس پیش ی دکتر رفته هر دکتر با دکتر دیگه فرق داره.....

لطفاً تحقیق کن و سریع تر خودتو خلاص کن🙃✋

2706