2733
2739
عنوان

یکی‌میگه من ازدواج‌کردم‌ با فامیلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 33 پست

یکی از دوستام تعریف میکرد یه نفر باشون حسادت میکردن مثل این حرف رو براشون در اورده بودند 

یا یکی بود میگفت یه خواستگار داشتم  میخواستم ردشون کنم رفته بود همه جا پخش کرده بود که فلانی عروس ماست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط پسره اگه خوبه براواسطه ی نامعلوم دعاکنیم اگرنه که نفرینش کنیم به خاک سیاه بشینه

نمیدونم والا من ندیدمش اصلا 😂😂جالب اینه بابام میگ چرا فامیل فهمیدن ولی من نه چیکار کردی کجاها باش رفتی ک دیدنتون 😑

2731
 چطور شد اومد خواستکاری؟

اره .قبلش تو خونشون حرف منا زده بودن که اقا پسرشون میخاد یا نه اونم هیچی نگفته بود چون همدیگه رو دوست داشتیم فرداش زن داداشش بلند گو گرفته بود دسش پخش کرده بود .هیچی افتادیم سر زبونا .اونام اومدن عقد کردیم .ولی خیلی این وسط من زجر کشیدم

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 
2740
میخوادت چو انداخته که خواستگار نیاد واست

و چ کار کثیفی. ب نظر من اگر این باسه، اصلا نباید با همچین ادمی ازدواج کرد

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
توف به زات این ادمای حرف درست کن به ماهم چسبوندن از این حرفا خدا لعنتشون کنه گند میزنن به زندگی حسود ...

اگ خونواده حساسیم داشته باشی فک میکنن با پسره دوستی ابروشونو‌بریدی من پدرم هر چی‌ گفتم پیشو بگیر بیین کی انداخته پشت سرم.گفت فردا عابروم میره معلوم نی‌ چیکار کردی منم کلی جیغ و داد راه انداختم و گریه

واسطه روول کن بچسب به طرف واطلاعات جمع کن خداروچه دیدی شایدعروسی نزدیکه

جدی داری حرف میزنی؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
نفهمیدی چطور این شایعه درست شده

نه فقط چن نفر مختلف  پدرمو دیده بودن مث شما تبریک‌گفتن . جالب اینجاس ما با خانواده داییم رابطه محدود داریم. اونا خیلی دوس دارن من عروسشون بشم یواشکی ب مامانم میگن ولی بابام اگ متوجه بشه نظری دارن حیلی عصبانی میشه. خلاصه چن نفری ک ب بابام گفتن بابام خودش پیگیر شد ولی ب نتیجه نرسید. خبلی عصبانی شد دیگه نمیذاره جواب تلفن داییم بدم.

اگ خونواده حساسیم داشته باشی فک میکنن با پسره دوستی ابروشونو‌بریدی من پدرم هر چی‌ گفتم پیشو بگ ...

خدا لعنتش کنه ببین تو فامیل با کدوم پسر خوبی که توهم زدن تو دوستش داری

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2706