2733
2734
عنوان

چرا انقدر ناامیدین؟؟؟؟

196 بازدید | 18 پست

۹۹درصد تاپیکا فاز منفی و ناامیدیه

یکی میگ شوهرم دوسم نداره

یکی میگ چرا تنهام

یکی میگ شوهرم کتک میزنه و ...

مثبت اندیش باشین و مثبت رفتار کنین 

بجای تاپیک زدن تو خلوتتون فکر کنین ک اگ بحثی میشه دعوایی میشه ایا واقعا مقصر نیستین!!!!!!

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حق با شماست ولی اونکه از شوهرش کتک خورده دیگه نکته مثبتی نداره این قضیه که بهش فکر کنه 😝

داره!!!

ریشه یابی کنه ببینه چرا

و اینک مردا مث بچن

و زنها معلم های خوبین!!!

میشه تعلیمشون داد ولی اگ زن پخته عمل نکنه تهش دعواست

حق با شماست ولی اونکه از شوهرش کتک خورده دیگه نکته مثبتی نداره این قضیه که بهش فکر کنه 😝

خب باید ببینه چرا کتک خورده چه رفتاری کرده که کسی این حق رو به خودش داده که بزنتش  اینجا خیلی از رفتارها بچگانه هست

2740
چون اینجا همدیگر رو نمیشناسن از مشکلات میگن 

این خوبه ک دنبال راهنمایی هستیم

خود منم زیاد سوال پرسیدم

ولی ی سری چیزارو فقط خود زن میدونه نه چهارتا غریبه

چون اینجا اگه از خوبی زندگیت بگی بهت حمله می کنن .

باید همیشه بنالی از زندگی😑

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
خب باید ببینه چرا کتک خورده چه رفتاری کرده که کسی این حق رو به خودش داده که بزنتش  اینجا خیلی ا ...

بنظرم نی نی سایت علاوه بر اینک خیلی خوبه خیلی بد هم هست!

خیلی تاپیک ها ۱۷ تا ۱۹سال بچه داشتن و از مشکلات گفتن

ولی ب سنشون توجه نشده و باعث شدن رو ذهن بضیا اثر منفی بزارن

چون اینجا اگه از خوبی زندگیت بگی بهت حمله می کنن . باید همیشه بنالی از زندگی😑

ی بار حمله دوبار حمله

بالاخره از رو میرن

انرژی مثبت انتشار بدیم

بخدا همین منفیا زندگیارو بهم میریزه

این خوبه ک دنبال راهنمایی هستیم خود منم زیاد سوال پرسیدم ولی ی سری چیزارو فقط خود زن میدونه نه چها ...

خب اکثرا خانم هستن و مشکلات مشترک دارن اینجوری از تجربیات هم کمک میگیرن کسی که مشکلی نداره و اوضاع زندگیش خوبه هم اگه چیزی بگه همه حمله می‌کنن که می‌خواد پز بده ....و اینجوری میشه که اکثر تاپیک ها منفی میشه به نظر من 

ی بار حمله دوبار حمله بالاخره از رو میرن انرژی مثبت انتشار بدیم بخدا همین منفیا زندگیارو بهم میری ...

صدبارم حمله می کننن باید زره بپوشه ادم .من که عصابشو ندارم بخدا .اینجا بعضیا حسودن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706