2733
2734
عنوان

لعنت به هرچی بی شعوره و‌ نفهمه...

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 78 پست
مرتیکه روانی..

اومدم خونه يه دعواي حسابي باشوهرم كردم 

رفتم حموم از ته دل جيغ كشيدم 

انقدر ترسيده بودم و حالم بد بود 

اخه فكر كن من حتي ديدن خانواده و خواهر و مادرم مرفته بودم تو اين مدت 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
اومدم خونه يه دعواي حسابي باشوهرم كردم  رفتم حموم از ته دل جيغ كشيدم  انقدر ترسيده بودم ...

به مرده میگفتی بکم فاصله بگیر احمق بیشعور مرض داری نزدیک میشی

تاوان عشق را دل ما هرچه بود داد..چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم.،!🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم خونه يه دعواي حسابي باشوهرم كردم  رفتم حموم از ته دل جيغ كشيدم  انقدر ترسيده بودم ...

بنده خدا شوهرت چکاره بودن شما کرِم خواسته بودید😆😆

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
یه عده به مسافرت و پارک‌و عروسی و تولدو دورهمی و در انتها هم پیش به سوی مرگ

ار بخدا مگه ما دلمون میخواد زندونی باشیم تو خونه از بس بودیم افسردگی حاد گرفتیم همه ولی خوب چاره ای نیس وگرنه ماهم میتونیم بریم مسافرت  گردش تفریح رستوران مهمونی خوش گذرونی بازار گردی ولی الان وقتش نیس به پیر به پیغمبر که نیس  نرفتنشون به کنار پروتکل های بهداشتی روهم رعایت نمیکنن اخه  ضدعفونی نمیکنن  ماسک نمیزنن  توفضا محیط بیرن یا بسته خوراکی و اشامیدنی میخورن ووووو هوووف 

2731
به مرده میگفتی بکم فاصله بگیر احمق بیشعور مرض داری نزدیک میشی

انقدر بي اعتماد بنفس و بي زبونم 

بيشتر از اين ناراحت بودم كه چرا اونجا لال بودم و هيچي نگفتم 🙁

ار بخدا مگه ما دلمون میخواد زندونی باشیم تو خونه از بس بودیم افسردگی حاد گرفتیم همه ولی خوب چاره ای ...

این دسته افراد نمیگیرن😏

تاوان عشق را دل ما هرچه بود داد..چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم.،!🖤
بنده خدا شوهرت چکاره بودن شما کرِم خواسته بودید😆😆

گفتمش بريم بيرون 

گوش نكرد 

بعد گفت من متوجه حرفت نشدم كه گفتي بيا بريم 

فقط يه نگاه كردم به اقاهه ديدم ظاهرا سالمه 

ميگم چطوري متوجه حرف من نشدي ولي نگاه كردي به اقاهه و تشخيص دادي سالمه 

😅😅

گفتمش بريم بيرون  گوش نكرد  بعد گفت من متوجه حرفت نشدم كه گفتي بيا بريم  فقط يه نگ ...

آها ازون جهت😆😆😆راست میگی حقش بوده حالا که فکر میکنم🤣🤣

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2740

تو رو خدا دعا كنين كرونايي نكرده باشه ما رو 

بخدا ما خيلي رعايت ميكنيم 

اونقدر كه امسال فقط دوبار نونوايي رفته شوهرم 

اغلب دو تا ماسك و چندتا دستكش ميپوشه 

منم يكسره خونه ام 😞

گيج بازي در اورده بود  دلش ماشين اصلاح سر ميخواست 😬😬

😁😁😁بیخیال.شما با ماسک هیچ مشکلی پیدا نمیکنید.با اطمینان خاطر بهتون میگم.برای آسودگی خیالتون این چند روز حسابی آب و آبمیوه طبیعی و مایعات فراوون بخورید

😁😁😁بیخیال.شما با ماسک هیچ مشکلی پیدا نمیکنید.با اطمینان خاطر بهتون میگم.برای آسودگی خیالتون این چ ...

خداكنه 

يه ماسك سوپاپدار زده بوديم زيرش هم ماسك جراحي 

ميترسم اگه كرونا بوده باشه  از طريق چشم جذب كرده باشيم 

همه جای دنیا مسئولیت اعمال قرنطینه و بستن اماکن عمومی مثل تالارها و زیارتگاه ها با حکومته.که اینجا متاسفانه خبری نیست.

هیئت دولت سوئد که خودش رو اولین کشور فمنیستی میداند میان ایران و روسری سر میکنند.این لحظه ای هست که یک انسان شرفش را برای پول میفروشد.
2706