2733
2739
عنوان

یعنی همه دخترا یکی رو دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 93 پست
عزيزم از چه نظر سختگيري؟ چرا با كسي دوست نميشي؟

نمیدونم فکر کنم دنبال برد پیت هستم !!نمیدونم چه طوری بگم از یه آدمای خاصی حوشم میاد همیشه دوست دارم اونا سمتم بیان اما خوب اونا نیومدن !! و اگر با معیار هام جور در نیان کلا ترجیح میدم بیخیالش بشم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
مطمئنی؟😳

اره مطمینم😊

اگ‌میبینی بضیا زندگی خوبی ندارن یا رابطشون با شوهرشون خوب نیست یا انتخابشون فقط احساسی بوده و یا فقط عقلانی!

یا فقط فکر ازدواج بودن

یا دل یکیو ک واقعی خواستشون واسه چیزای حل شدنی شکوندن!

نمیگم دیگ طرف درب و داغون باشه یا بیکار بیعار

ولی ی سری چیزا رو میشه ساخت

ولی ارامش رو نه

جفت ادم هست و میاد

اینک ما چیکا کنیم دست خودمونه

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کتابای مربوط به ارتباط برقرار کردن بخون شاید بدون اینکه متوجه شی رفتارهای درستی نداری

خوب رفتم پیش روانشناس اما نمیتونم خودم رو تغییر بدم خیلی سخته تو ۲۳ سالگی بخوای خودت رو عوض کنی 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
اون ذاتش درون گراست هرکسی نمیتونه اون اخلاق رو داشته باشه آدما روحیه ها فرق دازن

منم خیلی درونگرام و عاشق تنهایی

بالاخره ادمای درونگرا هم تو تنهایی هاشون ی کارایی میکنن دیگ همینجوری ب ی جا نگاه نمیکنن ک

مگ ن؟

2731
خیلی قشنگه آدم یکیو داشته باشه ک با وجودش ذوق کنه  حرف همو بفهمن  وجودش وجودی از تو باشه ...

اره دقیقا 

من اصلا نمیدونم عاشق شدن یعنی چی احساس میکنم وجود نداره 

کلا خیلی دیگه نسبت به این مسائل سرد شدم 

میشه ب منم یاد بدی چیکار میکنی؟

نمیدونم کار خاصی نمیکنم کارای روز مره 

فیلم که دوست دارم میبینم و تور دوزی میکنم 

مامانم چقدر دعوام.میکنه که دختر فسیل شدی از بس تو خونه موندی 😁

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
خوب رفتم پیش روانشناس اما نمیتونم خودم رو تغییر بدم خیلی سخته تو ۲۳ سالگی بخوای خودت رو عوض کنی  ...

نمیتونی چون نمیخوای ببین تقریبا هم سنیم من تا همین چند ماه پیش بد دهن بودم ولی تصمیم گرفتم عوض شم و کمتر از یک ماه تغییر کردم حالا درسته که اجتماعی شدن زمان بیشتری میبره ولی نشندنی نیست

با کتاب چگونه با هر کس صحبت کنیم شروع کن خیلی بهت کمک میکنه

منم خیلی درونگرام و عاشق تنهایی بالاخره ادمای درونگرا هم تو تنهایی هاشون ی کارایی میکنن دیگ همینجور ...

نه شدتش فرق داره من خودم درونگرام چون محبورم درون گرا باشم دور و ورم کسی نیس و در عین حال عذابم میکشم از تنهاییم

ولی بعضیا واقعا خوششون میاد بعضیا مجبورن وفق بدن

ته دلت ببین کدومی

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
2738
حرفات منو یاد قبلا خودم انداخت ببین عزیزم ی روزی ی جایی ی جوری ک اصن فکرشم نمیکنی یکی میاد تو زندگی ...

درسته عزیزم 

ایشالا

من تا الان که ۱۷ سالگی رو دارم تموم میکنم با پسری در ارتباط نبودم  دوست دارم همسرم اولین آدمی ...

خوب شما ۶ سال از من کوچیکتری  من همسن شما بودم اصلا همچین فکری نمیکردم اما خوب از یک سنی به بعد دوست داری یکی کنارت باشه یعنی خیلی سخته بخوای این احساس رو نادیده بگیری 

خوب رفتم پیش روانشناس اما نمیتونم خودم رو تغییر بدم خیلی سخته تو ۲۳ سالگی بخوای خودت رو عوض کنی  ...

منم تست مجازی زدم گفتش افسیده شدی 

ولی من شادترین فرد توی خونه هستم 

الکی خالی بسته بود 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
نه شدتش فرق داره من خودم درونگرام چون محبورم درون گرا باشم دور و ورم کسی نیس و در عین حال عذابم میکش ...

خوشم میاد تنها باشم ی جورایی برام جذابیت داره

ن عزیزم مجبور نباش درونگرا باشی چون تا اخر عمرت باید اونجوری زندگی کنیا

هرجوری ک دوس داری باش

2706