2733
2734
عنوان

یعنی همه دخترا یکی رو دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 93 پست

نه عزیزم منم کسیو ندارم

همین الان عضو نی نی سایت شدم چون احساس تنهایی میکنم

نمیدونم چرا اون دوستام که دوست پسر داشتن همه ازدواج کردن اما من و اونایی که کسیو نداشتیم و فقط درس خوندیم مجردیم

چرا خب مگه دوست داشتن عیبه؟ یکم رو اخلاقت کار کن

نمیدونم والا خیلی سخت میگیرم خوشم نمیاد راستش 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم ۲۲ سال از خدا عمر گرفتم کلا ۶ ماه با ی نفر بودم و تمام سخت نگیر رابطه بدرد نمیخوره ک همش دردسره

خوب اره ولی میگم فرق من با بقیه چیه که تنها نیستن ، من واقعا احساس میکنم اگر تا یکی دو سال دیگه با یکی جدی آشنا نشم کلا دیگه نتونم با کسی باشم چون همین الانم خیلی رغبت ندارم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

خیلی قشنگه آدم یکیو داشته باشه ک با وجودش ذوق کنه 

حرف همو بفهمن 

وجودش وجودی از تو باشه و از این چیزا 

احساس میکنم هیچوقت همچین حسی رو مشترک تجربه نمیکنم 😬

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2740
نمیگم ناراضی ام اما حوصلم سر میره احساس میکنم خیلی تنهام 

از منکه تنها تر نیستی من هیچ دوستی ندارم چه واقعی چه مجازی از نوع دختر 

هیچ فامیلی کنارمون نیست هیچی ها

خواهر ندارم یدونه دخترم 

نه سرکار میرم نه کلاسی جایی 

از خونه ام بیرون نمیرم حالشو ندارم 😁

ولی خدایش اصلا احساس تنهایی نمیکنم 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
کتاب بخون ورزش کن اگه بخاطر بی حوصلگی میخوای دوس پسر بگیری نگیر

والا کار زیاد دارم اما خوب اون هم یک بخش مهم هست تو زندگی به نظرم نمیشه با چیزای دیگه پرش کرد

خوب اره ولی میگم فرق من با بقیه چیه که تنها نیستن ، من واقعا احساس میکنم اگر تا یکی دو سال دیگه با ی ...

خب کتابای مربوط به ارتباط برقرار کردن بخون شاید بدون اینکه متوجه شی رفتارهای درستی نداری

2706