2410
2553
عنوان

یعنی همه دخترا یکی رو دارن ؟

992 بازدید | 93 پست

من یه دختر خجالتی و بی اعتماد به نفس بودم به خاطر همین توی دانشگاه اصلا با پسرا صحبت نمیکردم 

چند باری پیش اومد که چند نفر از من خوششون اومد اما انقدر مغرور بودم که هیچ کدوم رو حساب نکردم 

الان خیلی احساس تنهایی میکنم 

با یکی هم دو ماه دوست بودم اما خودش تموم کرد اما چند وقت پیش پیام داد بهم منم بلاکش کردم 

الان زده به سرم میگم چرا بلاکش کردم 

واقعا این کرونا هم باعث شده بیشتر تنها بشم ‌

اصلا نمیدونم دوست داشتن یک نفر چه طوریه 

خیلی عجیبه !؟؟؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ندارم خیلی ام راضی ام 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2720
من ندارم خیلی ام راضی ام 

نمیگم ناراضی ام اما حوصلم سر میره احساس میکنم خیلی تنهام 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2714

حرفات منو یاد قبلا خودم انداخت

ببین عزیزم ی روزی ی جایی ی جوری ک اصن فکرشم نمیکنی یکی میاد تو زندگیت ک اخلاقش بشدت باهات مچه و حرفاتو میفهمه

معیارای ظاهری و این داستانا هم واست پوچ و مسخره میشه

مطمین باش

اگ هنوز نیومده ینی وقتش نیست♥️

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤
2706