2733
2739

طلامیخرم

۵۰۰ملیون

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خونه میخرم باهاش

خونه کجا ۵۰۰ملیونه بگوماهم بیایم بخریم

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
2740
جمع میکنم دو روز دیگه شوهرم نیاز پیدا میکنه میدم بعد باسودش میگیرم😐اتفاقا الان ۵۸۰ دارم ک دیروز بهم ...

خخخخ

دختری دارم ازخیابان بهارکوچه فروردین پلاک۳😍🥰🥰
۵۰۰هزار😐

هیچی خرج خونه میکنم لباس میخرم