2737
2734
مثلا چقد سود میده؟

زیر صد هزار تومان منظورته عزیزم؟ عرضه اولیه ک قطعا سود میده..

مثلاً زیر صد تومن  شاید  ده  هزار ، بیست ، سی هزار سود بده....

هرچی بیشتر پول بزاری سودتم بیشتره هرچی کمتر بزاری سودتم کمتره

ولی گفتم فقط عرضه اولیه 

بقیه سهام باید با تحلیل خرید بشه ک خدانکرده پولت از بین نره

ولی عرضه اولیه همیشه سود میده

بعضی عرضه اولیه ها ۵۰۰ هزاری هست بعضی ها ۳۰۰ هزار بعضی ها ۱ میلیون بعضی ها هم زیر صد تومن ( مثلا ۶۰ هزار یا حتی ۲۰ هزار هست) و یا....

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
زیر صد هزار تومان منظورته عزیزم؟ عرضه اولیه ک قطعا سود میده.. مثلاً زیر صد تومن  شاید  ده ...

اهان مرسی عزیزم،خ میخام برم بورس کار کنم پول لازمم ولی از هرجا رفتم پول جورنشد😐قراربود یکی دوتومن بده نداد،وام دانشجویی هم گفتن آبان ماه ،حالا اگه پونصدهزار جور بشه میرم کد میگیرم

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان مرسی عزیزم،خ میخام برم بورس کار کنم پول لازمم ولی از هرجا رفتم پول جورنشد😐قراربود یکی دوتومن ب ...

کدتو بگیر عزیزم...چون ثبت نامت تا اینکه بخواد کد بورسیت بیاد زمان میبره‌‌ عزیزم

فعلا کارای ثبت نامتو بکن....

منم دقیقا هیچی پول نداشتم و ندارم الان تازه می‌خوام جایی برم سرکار 

کم کم پولامو جمع کنم بزارم بورس زیاد شه...ان شالله وام اینا هم بتونم بگیرم

تو هم فعلا کارا ثبت نامی بکن 

اگه تونستی اموزشتم شروع کن ...کم کم آموزش هم یاد بگیری 

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2731
2740
اهواز گلم

اگه مشهد بودی خودم برات میپختم میاوردم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤