2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم حدود هفتصد میلیون داشتم قبل عید رفتم دلار ‌ و سکه خریدم الان نزدیک یک میلیارد شده 

ایول زرنگ😂😂

دختری دارم ازخیابان بهارکوچه فروردین پلاک۳😍🥰🥰
2728
چجوری؟

چجوری نداره عزیزم...اول کد بورسی باید داشته باشی...ثبت نام کنی

بعد سهام باهاش بخری..البته هر سهمی نه....باید تحلیل بلد باشی

برا اینکه پولت از بین نره از چندنفر ک وارد هستن کمک بگیر بهت چندتا سهم بلند مدت معرفی کنن

تو چند ماه ( کمتر بیشتر ) کمتر یک سال پولت ان شالله میشه یک میلیارد

ولی ریسک داره...مشورت بگیر

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
من دارم حدود هفتصد میلیون داشتم قبل عید رفتم دلار ‌ و سکه خریدم الان نزدیک یک میلیارد شده 

هفتصد میلیون من داشتم مستقیم وارد بورس میکردم الان حداقل 4 میلیارد پول داشتم. 

دختر قشنگم بی صبرانه منتظر به دنیا اومدنتم💖💖💖
چجوری نداره عزیزم...اول کد بورسی باید داشته باشی...ثبت نام کنی بعد سهام باهاش بخری..البته هر سهمی ن ...

اهان چقدپیچیدس😐

2740
چجوری نداره عزیزم...اول کد بورسی باید داشته باشی...ثبت نام کنی بعد سهام باهاش بخری..البته هر سهمی ن ...

مشورت بدون اینکه خودش علمش داشته باشه به رفتارهای هیجانی منجر میشه! مثلا دایی من بهم بگه برو سهم شبریز بخر خیلی خوبه من میرم میخرم سهم ریزش میکنه از ترس تو اصلاح میفروشمش میره. اگر میخواین وارد بورس شین اگر توانایی یادگیری خودخوان دارین مطالعه کنین خودتون و با مبلغ کم شروع کنین. اگرم ندارین برین کلاس. اینجوری با سرمایه اتون بازی نکنین

اشتباه کردم واقعا بلد نبودم 

نه کار درست کردی. وارن بافت میگه پولتون تو جایی که ازش درک درست ندارین سرمایه گزاری نکنین! میتونین اموزش شروع کنین بعد پولتون ببرین بورس

اهان چقدپیچیدس😐

ن عزیزم منم اول فکر میکردم پیچیدس...الان میبینم چیز خاصی نیست

یاد گیری بورس آره خیلی در هم و پیچیدس...

ولی میتونی از کسی کمک بگیری....

من داداشم بهم سهم معرفی میکنه

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
ن عزیزم منم اول فکر میکردم پیچیدس...الان میبینم چیز خاصی نیست  یاد گیری بورس آره خیلی در هم و ...

توداداشتوداری ماکیوداریم