2733
2739
عنوان

کسی بوده ریه هر دو ریه اش درگیر کرونا باشه و حالش خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2255 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا  یکی گفته بود مادرش فک کنم سرطان ریه داشت ریه هاشم کلا داغون شده بود دیابت داشت نمیدو ...

سرطان ریه داشت حالش خوب شد؟خود سرطان ریه ادمو میکشه.عمه من چندماه مبتلا شد دیروز فوت شد تو سن جوونی

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2731

خانوما دمنوش اویشن زوفا چای کوهی معجزه میکنه میگن کندر هم خوبه کندر رو دم کنی عفونت بره

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2740
هیشکدوم برامن جواب نداد

خوب نشدی؟

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
چندروز خونه همین داروها رو خوردم داروگیاهی هرچی خوب بود اصلافرق نکردم تابستری شدم یه هفته بهترشدم به ...

خب کمک کنندن دیگه بهتر از همینجوری نشستنه