2733
2739

،اول ریه سمت چپ همسرم عفونت کرد دارو میخورد حالش خ خوب شده ولی  امروز تو عکس ریه راست هم عفونت داشت

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

اره بابا 

یکی گفته بود مادرش فک کنم سرطان ریه داشت ریه هاشم کلا داغون شده بود دیابت داشت نمیدونم خیلی چیزای دیگه ولی خوب شد 

ایشالا شوهر شمام خوب میشع

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره بابا  یکی گفته بود مادرش فک کنم سرطان ریه داشت ریه هاشم کلا داغون شده بود دیابت داشت نمیدو ...

خ حالم بده 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
عزیزم مهم اینه درمان شه..ببین وقتی آنفولانزا هم میگیریم ریه درگیر میشه باید درمان شه..اینم همینطور م ...

خب از اول دارو میخورد چرا بجا اینکه خوب بشه ریه اش بدتر شد 

خ حالم بده 

شما استرس داشته باشی به ایشونم منتقل میکنی

حتما خوب میشع مطمئن باش💪🏻 ما انسانیم یه ویروس نباید مارو از پا در بیارع🙂🙌🏻

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
شاید ۷ودشو نشون نداده..دکتر چی گفته؟

نمیدونم ،الان بستریش کردن گفتن ممکنه ب اکسیژن نیاز باشه بهتره بمونه 

مادر  منم 20 روز از مریضیش میگذره امیدمون فقط به خداست

الان چطوره مادرت من همسرم خدا رو شکر خوب شد دیگه