2737
2739
عنوان

کنکور گرفتن الان خیلی وحشتناک نیس؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 49 پست
کجا شیش ساعت بابا ۴ ساعته بعدم نمیشه عقب تر انداخت کارو زندگی داریم بابا اینهنه بچه دوازدهمی دارن می ...

امتحان نهایی با کنکور قابل مقایسه نیستا اصلا!!

هم تایمش هم تعداد بچه ها 

چرا قبل و بعدش سرجمع ۶ساعت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدن ملت تو رستوران و پارک و عروسی دارن جولون میدن گفتن چراکنکور نباشه .دختر عمه من همین هفته پیش رفته بود عروسی دوستش .استوری گذاشته کنکور تو این شرایط درست نیس هر روزم تو پاساژ و مغازه هاست واسه خرید 

2731
دیدن ملت تو رستوران و پارک و عروسی دارن جولون میدن گفتن چراکنکور نباشه .دختر عمه من همین هفته پیش رف ...

واقعا ک

جون بقیه ب خاطر ی عده...ب خطر میفته

یکی ناقل باشه اونجا میتونه ۴۰۰نفر رو مبتلا کنه

هر یک نفر لااقل ۴نفر اعضای خونوادشو باز مبتلا میکنه

ی عدد فاجعه ای میشه تهش‌‌‌..

دیدن ملت تو رستوران و پارک و عروسی دارن جولون میدن گفتن چراکنکور نباشه .دختر عمه من همین هفته پیش رف ...

آهان خواستی بگی پس چجور عروسی و پاساژ و خرید درسته😂😂😂😋

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
امتحان نهایی با کنکور قابل مقایسه نیستا اصلا!! هم تایمش هم تعداد بچه ها  چرا قبل و بعدش سرجمع ...

ن والا من ک سه ساله دارم‌کنکور میدم ک میریم راس ساعت هشت داخلیم ساعت دوازده هم درحال خارج شدن حالا فوقش نیم ساعت اضافه بشه.دیگه عزیزم شرایط امسال اینجوریه باید بپذیریم هر چی‌ بشه من خسته شدم از تعویق الان مریضم بشدت حال خوبی ندارم و دیگ‌نمیتونم واقعا خسته شددددم

ن والا من ک سه ساله دارم‌کنکور میدم ک میریم راس ساعت هشت داخلیم ساعت دوازده هم درحال خارج شدن حالا ف ...

همه خسته ان کسی لذت نمیبره قطعا

بحث خطر و فاجعه ای هس ک میتونه پیش بیاد

2738

خیبی سخته خداییش با ماسک و دسکش😩امتحانای نهایی دیدیم دیگ چجوریه آدم نفسش میگیره با ماسک

با دسکش دست آدم کلی عرق میکنه نمیشه درس حسابی تمرکز کرد همشم صدای خش خش دسکشا😑

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
همه خسته ان کسی لذت نمیبره قطعا بحث خطر و فاجعه ای هس ک میتونه پیش بیاد

اگ خطر فاجعه ای بود دوازدهمیا بدبختم نباید میرفتن ولی خب همه دارن هرروز میرن و فعلا چیزیشون نشده

2706