2737
2734
عنوان

کنکور گرفتن الان خیلی وحشتناک نیس؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 49 پست
ن والا من ک سه ساله دارم‌کنکور میدم ک میریم راس ساعت هشت داخلیم ساعت دوازده هم درحال خارج شدن حالا ف ...

منم شوهرم کنکور ارشد داره بخدا خسته شده از بس عقب انداختن و این بیچاره اینقدرم درس خونده حالام لغوش کنن واقعا ظلمه بعدم این دولت واقعا کفایت نداره تکلیفرمردم رو روشن کنه که آقا یا کنکور هست یا نیست هی میندازه عقب دست همرو گذاشته تو پوست گردو

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ خطر فاجعه ای بود دوازدهمیا بدبختم نباید میرفتن ولی خب همه دارن هرروز میرن و فعلا چیزیشون نشده

چرا عزیزم کلی از دوازدهمیا مبتلاشدن متاسفانه

استوری های مشاور وزیربهداشت رو چک کن

بعدشم جمعیت و تایم نهایی با کنکور یکی نیس

2731
شما کنکوری هستی استارتر؟ این همه مراسم و مهمونی و بازار که هر روز هم هست ،چسبیدی به یه روز کنکور ؟

نه عزیزم اون یک روز فقط یک روز نیس میتونه فاجعه ب بار بیاره توضیح دادم تو متن تاپیک❤

منم شوهرم کنکور ارشد داره بخدا خسته شده از بس عقب انداختن و این بیچاره اینقدرم درس خونده حالام لغوش ...

واقعا سخته من خودم نامزدم بااین شرایط افتضاح همش ذهنم درگیره

2738
چرا عزیزم کلی از دوازدهمیا مبتلاشدن متاسفانه استوری های مشاور وزیربهداشت رو چک کن بعدشم جمعیت و تا ...

دیگ دست ما نیست عزیزم ولی هروقت بزارن من میرم دیگ ی سال دیگ پشت بمونم خفه میشم

عاقا ما اگ میخوایم بریم شونصد هزار نفرو جمع کنن اونجا کنکور بدیم برا دکتر مهندسی خدایی نکرده قبل از اومدن جوابا کرونا بگیریم بمیریم من نمیخوام دکتر شم عاقا شغل شریف خانه داری رو ادامه میدم😐🙄😂

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
چرا؟اینقد استرس نداشته باش آرامش میتونه کلی نتیجتو بهترتر کنه❤

اخه مریضم الانم حالم داغونه حالت تهوع و دل درد پریودمم عقب افتاده نمیدونم چ مرگمه یا بمیرم یا بمونم فقط به اخر تابستون برسم هرچی شد شد

2706