2703
2553

اردیبهشت ک امار فوتی ها روزی ۳۵نفربود(ب خاطر رعایت کردن های عید)اومدن کنکور دوماه بعد رو  ۵۰روز عقب انداختن

الان امار از ۱۴۰پایین نمیاد

کنکور هم ۶ساعت تو محیط بسته و کولر و خیلیا ک خبرندارن ناقلن و...!!

تمام کسایی ک درس خوندن طبیعتا دوس ندارن عقب بیفته اما وقتی بحث جون خودشون و خونواده هاشونه خب میترسن دیگ!

رتبه یک هم بیاری ولی خدایی نکرده مبتلابشی چ فایده...

بنظرتون چی میشه؟

گفتن برگزار میشه صددرصد

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سال آخریا ضد کروناهستن دیگه...مگه نمیدونستی؟؟؟؟

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2714
گفتن برگزار میشه صددرصد

عزیزم برگزاری ک اره میشه ولی عقب افتادنشو میگم

ب اخبار صداسیما ک اصلا اعتمادی نیس بار قبلی هرروز ی خبر مینوشتن!

ی بار تعویق نداریم

ی بار دوهفته

ی بار اواخر تیر

و...

اول اینکه دولت اگه بفکر بود تالارها و مراکز خرید و رستوران و غیره و غیره رو باز نمیکرد بعدم به فرض که کنکورم نگیرن پس امسال داوطلبا چکار کنن یکسال از عمرشون بیخودی تلف میشه

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

کنکور ب درک

نهایی نهم و دوازدهم ها هم کل امتحاناشون حضوریه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
اصلا هم وحشتناک نیس عزیزم.... شرایط واسه همه سخته‌... تو اگه بتونی توی شرایط سخت خوب کار کنی برد کرد ...

عزیزم ۵..۶ساعت ماسک داشتن کاراسونی نیس اصلا

مشکل شرایط سخت ماسک و دستکش نیس

مشکل خطری هس ک همه رو تهدید میکنه

2706