2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281089 بازدید | 36895 پست

من باز الهه رو‌ندیدم‌ اییییی باباااا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@آسنات99     @بامدادخمار     سلام عشقای من😘. اینم گزارش اخر این چالش.  ...

سللاااااام به به چه عاااالی دمت گرم 😍😍👍🏼👍🏼♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چقدررر عااالی شدی چقدررر تغییر کردی دمت گرررم 😍😍😍👍🏼👍🏼♥️♥️ فردا تاپیک تشویقی میزارم بیا ...

سلام الهه جون نازنینم

عشقم من باوجود اینکه خواننده خاموش بودم،ازشروع رژیمم که اول خرداد بود۱۳کیلو به کمکتون کم کردم،با چالش

تون هم ۵کیلو کم کردم اما فقط تا وسطای چالش تونستم همراهیتون کنم چون باردار شدم .فکر کنم اگه محدودیت نداشتم،ده کیلو رو راحت تو چالشون کم میکردم

انشالله خدا خیروبرکت به عمرو زندگیتون بده

موفق باشین ناز بانو😘😘😘

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
منم با اینکه ۵۰ تا کم کردم صورتم بد نشده تازه جذابتر هم شده😄

صورت لاغر جذاب تره 😍👍🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
سلام گلم.. وزن هفته ی قبلت را دوباره همین هفته بزن...

هفته قبل ۶۹/۸۰۰ بودم؟

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
من باز الهه رو‌ندیدم‌ اییییی باباااا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

منو یا الهه رو 

الهه یا الله مساله اینست 😂

2740
سلام عزیزم 800گرم کاهش داشتم شدم 54/700 خیلی خوشحالم 😍😍 وزن هفته قبل     وزن این هفته ...

سلام‌گلم🌸

خیلیییی خوی کم کردی دختر👏👏👏👏👏 افرین به ارادت..💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂  @دیانا24   لابد صبحانه رو تو تخت میل میکنید سوگلی سیبیلویمان 😬

فرستادمش دنبال نخود سیاه🤣🤣🤣🤣🤣 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام الهه جون نازنینم عشقم من باوجود اینکه خواننده خاموش بودم،ازشروع رژیمم که اول خرداد بود۱۳کیلو ب ...

سلام عشقم دمت گرررم افرین چقدر عااالی کم شدی نمونه ی یه ادم با اراده که مسائل مختلف برای رسیدن به هدفش بهونه نیستن 😍👍🏼👍🏼

قربونت عزیز دلم 😘😘♥️♥️♥️

هفته قبل ۶۹/۸۰۰ بودم؟

اره گلم.. کنارشم یه بادکنک بزار😉

فدات عزیزم.😘  کاهش وزنمو مدیون شما هستم و سرگروه های خوبم.  واقعا از روز اول که رژیم گر ...

😘😘♥️

2706