2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
اره متسفانه  خیلی جلو خودمو میگیرم ولی واقعادسختر از ترک برنج چیزی نیست ایدا جون همش ارزو میکنم ...

میتونی عزیزم کمتر درست کنید اندازه بقیه من فقط واسه شوهرم و پسرم درست میکنم فقط اندازه اونا که نخوام بخورم وقتی باشه آدم میخوره ولی وقتی کم باشه نمیتونه بخوره 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

@pari95   .

سلام پری جون گزارش امشب .

صبحانه : تخم مرغ۱ عدد +نان تیری ۲ کف دست +چای سبز +۱ قاشق شیره خرما .

ناهار :نان تیری ۳ کف دست +خورشت قیمه ۲ قاشق .

میانوعده : قهوه فوری ۱ لیوان

شام : نان تیری ۳ کف دست +خورشت مرغ ۲ قاشق

چالش چرخش روسی دوتا ست ۳۰ تایی

ورزش قدرتی ۳۳۰ کالری سوزوندم.پلانک ۱ دقیقه.

کالری مجاز ۱۳۸۰
کالری مصرفی۶۶۴

من دیروز خراب کردم گفتم امروز رو خیلی کم بخورم جبران کنم.

قرص فولیک اسید و زینک خوردم .

آب زیاد خوردم .
۴۶ روز مانده تا هدف .
چای سبز هم خوردم

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم مررررسي

قربونت 😘😘ایشالا هیچوقت چاق نشی دیگه.ولی جدی الان خیلی خوبی زیادم لاغر نشو.دور از جون تو😐الان داشتم پیج دلارام خسروی و میدیدم خیلی لاغر شدههه😐بدنش خوبه ها ولی وای صورتش خیلی زشت شده😳کامناترو خونوم البته ندشته بودن مواد میکشه😐

خدایا شکرت 🌸
2728

گزارش#

@zizigoli     

صبحانه👈نیمرو یک عدد،پنیر۵گرم،نان تافتون۲کف دست،خرما=۲۸۰

ناهار👈چون دیر بلند شدم نهار و صبحانه رو یکی کردیم 

شام👈لوبیا پلو ۷ ق غ ،پیتزا یک برش ،نوشابه »»۵۸۰ 

میان وعده، 👈هندوانه ،شلیل ،خربزه=۳۰۵

اب👈۶ لیوان

ورزش=مهمونی بودم نشد

کالری مجاز=۱۱۶۰

کالری مصرفی=۱۱۶۵

🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    

@هستی،بانو        گزارش# 99/5/17 جمعه

صبحانه👈نان لواش سبوس دار سه کف+ پنیر ی قوطی کبریت + خیار ی عدد + گوجه ی عدد.    کالری👈186

میان وعده صب👈انجیر تازه 10 عدد+ شیرینی نخودی ی عدد🙈🙈+ هندوانه دو قاچ      کالری👈591

ناهار 👈آبگوشت ی لیوان + کوبیده 5 ق غ+ نان لواش سبوس دار 3 کف + دوغ نصف لیوان.   کالری👈384

میان وعده عصر👈عناب 15 عدد+ خرما دو عدد + های بای ی عدد       کالری👈132

شام👈بستنی کیم نصف عدد+ هندوانه دو قاچ.   کالری👈253

آب 8 لیوان 

مولتی خورده شد

سلام هستی جووونم عیدت مبارک🎊🎉🎉🎇🎇🎉🎊🎀🎀🎁🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉

امروز از صب مهمون مامان اینا بودم ب خاطر روز عیدی هم یکم ناسالم خوری کردم میدونم بستنی و شیرینی نخودی و بیسکوییت و ده تا دونه انجیر اشتباه بوده ولی قول میدم فردا با ی فست توپ جبران میکنم و ورزش حسابی هیچوقت تو گزاراشام مث امروز خرابکاری و ناسالم خوری نبوده و من بعدم نخاهد بود...دعبام نکن ببشید😈🙈🙈

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

@pari95    گزارش#  

سلام عزیزم...

گزارش امروز جمعه ۱۷ مرداد

صبحانه: بربری ۷۰ گرم + کره ۱۵ گرم + مربا ۲۰ گرم + ۱ لیوان چای =۳۵۲

نهار: پلو۷ ق.غ + قیمه و سیب زمینی ۵ ق.غ + نصف لیوان نوشابه + ترشی = ۳۵۱

میان وعده قبل از صبحانه یه قهوه با شیر + ۱ق.غ شکر = ۸۱

ویتامین C و مولتی ویتامین و چالش آب✅

آب ۶ لیوان

ورزش هم نکردم...

کالری روزانه ۱۴۴۰ کالری مصرفی ۷۸۶

امروز خیلی کار داشتم حال نداشتم چیزی بخورم😐 خودمم تعجب کردم👀 یهو دیدم ساعت ۶ شده و داریم ناهار میخوریم🧐 (البته صبح ساعت ۷ بیدار شدما😇 یه سره هم مشغول کار بودم🤕)باز بعدشم خسته بودم حوصله ام نگرفت چیزی بخورم... البته چون شب هم شده بود ترجیح دادم نخورم...

اصن یه وعضی😬🥴

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2740
سلام عزیزم  صبحانت رو که من اصلا قبول ندارم 😒😒قند با نون اخه بعد میاونوعده ای که خوردی بیشت ...

سلام عزیز💐عیدتون مبارک

چای شیرین کرده بودم عزیز باقند😶

صبحانه:نان لواش🍞۴کف+حلوا ارده🧇۱۰گرم+نصف ی تخم مرغ نیمرو🍳+چای سبز🍵یک لیوان=۲۲۸

میان وعده:چای سبز🍵+یک آبنبات کوچیک🍬=۱۵

ناهار :ماکارانی🍝۷ق+پنیر🧀۳ق=۲۴۶

میان وعده:آلوی پخته🍑۱۰۸+بستنی 🍦۲۰۰

شام:بادام زمینی🥜+میوه🍎=۲۲۵

شیر🥛۲لیوان۲۲۸+میوه🍈۷۰

مصرفی۱۴۴۰

مجاز۱۴۴۳

آب۹💧

ورزش 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️نیم ساعت

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

#۴۵روز تا موفقیت

گزارش#    سلام عزیزم   @sepiiiiiideh   عزیزم من نتم کم مونده اگه یوقت نبودم بدان و آگاه باش که نتم تموم شه

ص: بربری+پنیر+چای شیرین+۱ق دنت

ن:۲ق ماکارونی+آب پرتقال

ش:املت+لواش

م و:چای وقند+ترد+چند تا چیپس

ورزش پیاده روی

چالش چوب✓

چالش آب قبل غذا✓

چالش چای سبز✓

آب خوردم

مجاز ۱۷۰۰ مصرفی۱۶۰۰

گزارش# @zizigoli      صبحانه👈نیمرو یک عدد،پنیر۵گرم،نان تافتون۲کف دست،خرما=۲۸۰ ...

شب که  نباید برنج خورد

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

@مامان_الیساهستم2    

گزارش#  

سلام عزیزم عیدت مبارک گلم

کالری مجاز ۱۳۴۰

کالری مصرفی ۱۳۳۰

صبحانه نان و پنیر و خیار

برنج و مرغ

میان وعده کیک و نسکافه (تولد بود)

شام اصلا میل نداشتم یکم هندوانه

آب ۸لیوان

ورزش انجام شد

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍