2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست

سلام مهربونا .یه سوال اگر صاحبخونه پول مستاجر ونده ویه ماه علافش کنه میشه شکایت کرد؟طول نمیکشه شکایت واینا؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
میبخشید امشب تا دیروقت خونه مامان بودم نتونستم زودتر گزارش بدم چشم از فردا 🥰 گزارش#   کالر ...

توی سه وعده فقط کربو هیدارت خوردی حداقل برنج نمیخوردی شبببببببب 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  ببخشید  میشه بگم یا بمونه هفته بعد  وزن هفته پیش62200     &n ...

گزارش هم نمیدی؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728
سلام ممنون الهه جان  که جواب دادی حتمن میگم توضیحات اولیو بخونن بیشتر برای اینکه تو گروهی قر ...

سلام عزیزم قربونت 

اول مهر تا یکهفته بیان عضو میشن همینجا پیام بدن قدمشون هم روی چشممون 🌸

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام صبح همگی بخیر خوبین؟ من دیروز نتونستم بیام سایت اعلام کنم بعد از 1 ماه ثابت موندن  1ه ...

سلام عشقم دمت گرم خیلییی عالیه 😍😍👌👌👏🏼👏🏼♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام اهالی من زایمان کردم😎😎😎😎😎زین پس در خدمت شما عزیزان هستم 

سلام عزیزم خوبی مباارکه بسلامتی 😍😍♥️♥️♥️

2738
وای قربونت عزیزم خیلی خوشحالم. فقط من دوروزه گزارش میدم نازلی جون نیستش, چیکارکنم?? 

عه چرا نیست ؟ سرگروه جایگزین ندارید ؟ فعلا به یکی از سرگروه ها بگو تا بیاد 

جدی من چ خررررررررررم خخخخخخ😂😂😂😂😂😂😂😂 رفتم مچ بگیرم دعوااااااا😂😂😂😂

استارترشم بامداد خمار ذلیل مرده بود 😂😂😂😂😂😂

افزایش ک ندارم ولی کاهشمم مورچه ایه 😢

خب همینکه کاهش داری با وجود تیرویید بازم خیلی عالیه 👌

سلام برهمه دوستان گلم ممنونم از زحماتتون ازاینکه وقت و انرژی میزارین واسه کمک ب ماها خیلیییییی قدر ...

سلام عزیزم قربونت گلم ممنون 😘😘♥️♥️

دلمون برات تنگ میشه هر جا هستی موفق باشی 😍😍♥️♥️♥️

فکر کردم امروز معلوم میشه   چقدر ازدیروز تا حالا منتظرموندم         ه ...

😂😂😂 نه عزیزم مطلب مهمی باشه یجوری میگم همه ببینن حتما هر وقت رژیمو بزارم متوجه میشید 

2706