2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281004 بازدید | 36895 پست
چ بیمزه.........همین روشه خودمون بهتره روشه تاپیکه ما رو برداشتن دور سرشون چرخوندن بعد تحویله ما داد ...

کلا روش کرمانی اینه خیلی ساله فرمولش معروفه😀😀😀😀هر دکتری یه فرمول زده واسه خودش ولی تهدهمش یکیه

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما ی کاناله واتسابی یافتم چیزای عجیب میگه ....میگه وزنتون ضربدر 30 کنین منهای هزار و صد.....بعدم ...

همون روش خودمونو برو به خودت فشار نيار

من با روش خودمون ٢٧ تا كم كردم

٢٠ تاش كه عين اي خوردن بود برام اصلا نفهميدم كي كم شد

🥀🌈
در حد یکی نمیخاد ولی بیشترشو باید حساب کنید

نه همون یکی هم بزور میخورم یه وقتا خیار دوس ندارم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
همون روش خودمونو برو به خودت فشار نيار من با روش خودمون ٢٧ تا كم كردم ٢٠ تاش كه عين اي خوردن بود ب ...

عززم این ۲۰ تارو هفته ای یه کیلو کاهش داشتی یا بیشتر یعنی کاهشت کم میشد ؟

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
خیار کالری داره مگه من حساب نمیکنم 😂🤣

در حده يدونه عيب نداره حساب نكني ولي يهو نميشه دو روز ٥ تا بخوري حساب نكني 

من همون يدونرم حساب ميكنم حتي سبزي خوردنمم حساب ميكنم ميشه ٢ كالري😅😅

يكي دوبار حساب نكردم حسه بدي داشتم

اما كلا اخر شبا رو به موتم بشم نميخورم چيزي خوشم نمياد 

🥀🌈
2738
عززم این ۲۰ تارو هفته ای یه کیلو کاهش داشتی یا بیشتر یعنی کاهشت کم میشد ؟

دو ماهه اول ماهي بار وزن كردم نميدونم هفته اي چقدر بود ماهي ٦ كيلو كم كردم

اما از بعده اون هفته اي يك كيلو كم كردم ١.٣٠٠ كم كردم ٩٠٠ گرم هربار يجور بوده

🥀🌈
در حده يدونه عيب نداره حساب نكني ولي يهو نميشه دو روز ٥ تا بخوري حساب نكني  من همون يدونرم حسا ...

خب رمز موفقعیتت دقتته افرین ماشاالله 

دو ماهه اول ماهي بار وزن كردم نميدونم هفته اي چقدر بود ماهي ٦ كيلو كم كردم اما از بعده اون هفته اي ...

اهان درسته منم تقریبا مثه شمام 😊

خوشمزست که😍

نمیدونم چرا اصلا از بچگی دوس نداشتم 

عاشق موز و گیلاس خرمالو و...اینام ده تا خرنالو یهو میخودم 😂😂

خب رمز موفقعیتت دقتته افرین ماشاالله 

مرسي عزيزه دلم

اره من هيچيو بدون وزن كردن نميخورم اول وزن ميكنم بعد ميزنم تو كالري شمار بعدش ميخورم

دو سه بار سبزيو خيارو وزن نكردم عصابم خورد بود عذاب وجدان داشتم

🥀🌈
2706