2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281004 بازدید | 36895 پست
@گل_گلاب4859     53روزمانده تاهدف افطار.توپک خرما.خربزه.انگور شام.خربزه.هندوانه.سیب.خی ...

خیلی عالی گلم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

@عروسترکم‍ 

هشتک#  ‍ سایز @

سایز       ۹۹.۴.۱۰                          ۹۹.۵.۱۰

زیر شکم       ۱۰۶                              ۱۰۴

دور ناف       ۱۰۵                              ۱۰۲

دور بازو        ۳۱                               ۳۰

دور ساق پا   ۳۴                              ۳۳

دور مچ پا     ۲۴                              ۲۳

دور باس ن   ۱۰۶                             ۱۰۵

دور کمر        ۸۵                              ۸۱

دور سینه     ۱۰۵                             ۱۰۳

دور ران         ۶۲                             ۵۸ 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من گزارش نتونستم بدم تا بیدار شدم سرکار بودم و بعدشم جلسه تا الان نمی شد گوشی دست بگیرم ...

سلام گلم. خسته نباشی..

درسته همون شب بده😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@عروسترکم‍  هشتک#  ‍ سایز @ سایز       ۹۹.۴.۱۰       ...

چقدر خوب سایز کم کردی👏👏👏👏مخصوصا کمرت و رانت

هر ماه همینقدر کم کنی، زودی به عدد باربی میشی😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
سمیه جون من امروز یا فردا پری میشم سایز بگیرم؟ 

اگه بدنت ورم داره، نه😉

سایز#   شروع  (۱۰/۸/۹۸)     ۱۰/۴/۹۹            ۱ ...

گلم ورزشات باید منظم باشه و قدرتی هم انجام بدی تا خوب سایز کم کنی...

@pari95           ماه قبل                          این ماه

دورساعد               ۲۹                               ۲۸

دوربازو                 ۳۹                              ۳۸

دورسینه               ۱۱۳                              ۱۱۱

دورکمر                  ۱۰۰                             ۹۵

دورباسن              ۱۲۵                             ۱۲۴

دور ران                 ۷۱                              ۷۰

دورساق پا             ۵۲                             ۵۱

دورناف                 ۱۰۹                            ۱۰۰

دورمچ پا              ۳۰                             ۳۰

چطور بودم عزیزم؟

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
گلم ورزشات باید منظم باشه و قدرتی هم انجام بدی تا خوب سایز کم کنی...

👍👍👍البته ۹۰۰گرم تو۱ماه کم‌کردم 🥴نهایت تا اول شهریور درخدمتم و میرم عزیزم🥺وقتی اقدام برم ورزش تعطیل 🤕🤕🤕🤕🤕دعاکن اضافه نکنم فقط😰😰

ب الهه جونم گفتم فست نمیگیرم و ورزش احتمالا تعطیله گفت تثبیت نباشم کالری مجاز بخورم🥴

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740

@pari95           ماه قبل                          این ماه

دورساعد               ۲۹                               ۲۸

دوربازو                 ۳۹                              ۳۸

دورسینه               ۱۱۳                              ۱۱۱

دورکمر                  ۱۰۰                             ۹۵

دورباسن              ۱۲۵                             ۱۲۴

دور ران                 ۷۱                              ۷۰

دورساق پا             ۵۲                             ۵۱

دورناف                 ۱۰۹                            ۱۰۰

دورمچ پا              ۳۰                             ۳۰

چطور بودم عزیزم؟

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
سلام  تشکر فندق جان  من چند روزه حس میکنم سهیلا جان قبل از اینکه. من وزنم کم بشه و برم گ ...

سلام خانم گل🌷🌷🌷🌷

خواهش میکنم عزیزم......😂😂😂😂😂😂چقدر باحال فکر کردی ...ایشالا😍😍😍😍

فکر کنم بستش تمام شده نتونسته بیاد❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
سایز#   ۱۰/۴ دور  سینه ۸۰ دور بازو ۲۹ مچ دست ۱۵ دور کمر ۷۶ دور ناف۹۲ زیرشکم ۹۸ دو ...

گلم تاریخی که زدی مال ماه  پیش هست!

دو تا ماه قبلی و الان راکنار هم بزن تا تغییر سایزت معلوم باشه

👍👍👍البته ۹۰۰گرم تو۱ماه کم‌کردم 🥴نهایت تا اول شهریور درخدمتم و میرم عزیزم🥺وقتی اقدام برم ورزش تع ...

اخ اره حواسم نبود اقدامی...

پس ناراحت سایزت نباش.. همینکه بالا نیایی خوبه😉

2706