2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281504 بازدید | 36895 پست
@نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2   @نی_نی_یار_41 ‍  سلام کاربر@شیرین_آردا چ ...

سلام عزیزم فکر کنم واسه بیت کویین قطع شده

اگر میخواد فعال بشه بره تماس با ما بگه دیگه تاپیک در این مورد نمیزنه چون ممنوعه تو سایت بعد فعال میشه

بچه ها سرگروه جایگزین شیرین کی بود ؟ فعلا به اون گزارش بدید ببینیم چرا ترکیده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم فکر کنم واسه بیت کویین قطع شده اگر میخواد فعال بشه بره تماس با ما بگه دیگه تاپیک در این ...

سلام عزیزم خیلییی ممنون لطف کردید 😘♥️

نمیشه ما اینجا درخواست بدیم وصلش کنید لطفا 🙏🏼😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سمیه جون پ چ جوری گزارش بدیم؟؟؟ ریپ کنم عایا؟؟؟؟

کاربریش ترکیده...

فعلا به جایگزینش گزارش بدید

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
ران ها که تکون نمیخورن چطوری لاغر میشه 

ران را بیاری بالا..  بهش فشار وارد میشه، حتما نباید که تکون بخوره..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بعله گلم. اشتباهه.. حتما قبل ورزش، بدنت را گرم کن، که اسیب نبینی و بدنت اماده حرکات قدرتی بشه. حالا ...

چشم حتما سمیه جون ممنون از راهنمایید و وقتی که برامون مزاری عزیزم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
عزیزم فکر کنم عضو جدید نمیگیرن فعلن میتونی خاموش دنبال کنی تا دوباره عضو بگیرن

خاموش چطور هست من خودم الان تو یه گروه سالم خوریم ولی همش میوه سبزیجات خیلی فشار رومه تحمل گرسنگی ندارم، من بداز زایمانم 20کیلو خودم کم کردم با کم خوردن ولی دیگه بدنم انگار لاغر نمیشه، شما 20 کیلو تو چه مدت کم کردی

سلام عزیزم خیلییی ممنون لطف کردید 😘♥️ نمیشه ما اینجا درخواست بدیم وصلش کنید لطفا 🙏🏼😘

بیت کوین مگه نمیشه نقل و انتقال پول؟ کجاش سیاسی هس🤐یا یه چیز دیگه هس معمنیش؟؟؟؟

بچه ها ازین قوانینی که میذارم لطفا ناراحت نشید همش بخاطر خودتون و نظم تاپیکه وقتی با نظم پیش برید کا ...

😅 خووو 

پس راحت میشه غیبتت را کرد...

سبوس برنج هم بخور حتما  کم خونی نداری ؟  اره هیرویت هم خیلی خوبه  دارو رو تازه شرو ...

باشه عزیزم میخورم حتمااا

چرا کم خون ک هستممم🙆😐

مرتب مکمل آهن میخورم

چقد بخورم سبوس برنج ؟؟؟

چاق کننده نیسسس!!!🙆🙆

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
😅 خووو  پس راحت میشه غیبتت را کرد...

اره دیگه حذفش کردید خیالتون راحت شد 😆😆😆😂😂

باشه عزیزم میخورم حتمااا چرا کم خون ک هستممم🙆😐 مرتب مکمل آهن میخورم چقد بخورم سبوس برنج ؟؟؟ چا ...

کم خونی خیلی تاثیر داره 

روزی یک تا دوقاشق توی ماست یا شیر بریز نه چاق نمیکنه 

خدارو شکر  مائده یکی از کارگرهای شوهرم علائم کرونا داره چیکار کنیم بنظرت من گفتم یمدت نیا ...

فقط و فقط راهش اینه که همسرت ماسک بزنه، با فاصله از همه وایسه، میاد خونه لباساشو دربیاره بزاره ماشین، خودشم مستقیم بره حموم دوش آب داغ بگیره

یعنی هیچ راه دیگه ای نداره

فقط باید رعایت کنید