2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281558 بازدید | 36895 پست
دقیقا سهیلا جیگرم خون کردن یه عده یعنی میان میگن کار داریم نمیایم بعد دوهفته میان دو تا گزارش به زور ...

اره واقعا. 

حذفشون هم میکنی عجز و لابه میکنن ک بیام.

حذف نمیکنی عشقی میان و سواستفاده میکنن.

نمیدونم والا چ بگم.

هرچقدم الهه پست میذاره و قانون رو میگه باز گوش نمیدن.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
خوب ديگه پس خودخوري و حرص و جوش ممنوع فقط ب فكر خودت باش و ب خودت برس 

انشالله ک بتونم❤🙏❤🙏

مرسی گلم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت خانم گل😍😍😍😍 جات خیلی خالی بود و واقعا هممون هم نگران نبودنت😘😘

عزیز دلمی🤗🤗🤗🤗👑👑👑👑👑مرسی خانمی ببخشید ک نگرانتون کردم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
اره واقعا.  حذفشون هم میکنی عجز و لابه میکنن ک بیام. حذف نمیکنی عشقی میان و سواستفاده میکنن. ...

بدترینش گروه قرمز

هم نظم ندارن هم شکایت میکنن🙄

سلام عزیز دلم خوبی ممنونم بابت پستت.خیلی بهم روحیه داد.سعی و تلاش خودمو میکنم.مرسی عشقم

خوبم قربونت

آ باریکلااااااااا این شدددددد.

فقط و فقط بفکر خودت باش و بس.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
😁😁😁😁 آره هر چی میگردم کالریشو پیدا نمیکنم ک حداقل ۵ گرم بخورم😰😥

من هر روز دارم معجون عسل و مغزیجاتمغزیجات یک قاشق مربا خوری میخورم . خودم درست کردم . کالریشو جدا جدا میزنم ، مثلا نصف ق عسل ، نصف ق کنجد ، نصف گرذو ، یه پسته ، یه بادوم ، یه بادوم زمینی ، یه فندق ، خلاصه که هر چی داشته باشه رو حساب میکنم. مثلا امروز کالریه یه ق غذاخوری سرخالی حدودا شد صد تا . قوتو هم تقریبا همینه ، اگه توعسل قاطیه. اما اگه پودره نمیدونم ، راستی مغزیجات من پودر نیست ، تیکه های کوچیک کوچیکه. باز پودرش فک کنم کالریش بیشتره