2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280954 بازدید | 36895 پست
انشالله ک چیزی نیس نگران نباش 😭😭 تاحالا نشنیدم کیست سینه رو 😞 دکتر چی گفته؟؟😩😩

گفت برو یه سونوی جدید بگیر... ولی گفته باید عمل بشی...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گزارش# شیردهی#   ۶۸روزتاموفقیت#   ناشتا 👈سرکه سیب و اب صبونه 👈سنگک+ پنیر+ یکم نا ...

اب خوبه.. کلیه هات شستشو میشن😀

فعلا همین چالش چوب را برید تا ۱۰ ام ماه بعدی .. چالش جدید میزارم...

چالشاا حداقل باید ۱ ماه باشن تا اثرشون معلوم بشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سمیه جون من فردا اگه خدا بخواد میخوام برم مسافرت خونه مامانم  احتمالا یکهفته ای اونجا بمونم شا ...

باشه گلم..خوش بگذره..

سالم خوری در هر صورت داشته باش...  فقط، یکشنبه بیا و اعلام کن که تونستی وزن کنی یا نه!!!

2731
واووو🤩🤩🤩🤩🤩 براووووو👏👏👏👏👏 چقدر خوب سایز کم کردی👌👌👌افرین به ارادت

مرسی قشنگمممم 😍😍🤗🤗هنووووو کلی راه دیگه دارم 😆😆😆

امروز ک عکس قبلمو دیدم کلی ذوق کردم 😆

خیلی حس خوبیههه💪

انشاالله نصیب تک تک اعضای تایپیک بشهه 🤗🤗💪💪

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
ما تو اطرافیان کیست سینه نداشتیم انشالله چیزی نیست پیش متخصص خوب و متبحر بره انشالله برطرف میشه

مرسی گلم..🌸

یه سوال عزیزم چه طور سایزت اینقدر خوب شد من وزنم خوبه ولی از شکمم راضی نیستم به خاطر یبوسته  د ...

من خیلیییی از حلقه نتیجه دیدم عزیزم 

من ب حدی پهلو داشتم ک انگار دسته قابلمه بود از دو طرف🙄😐

دور کمرم شش ماه قبل ۱۰۳بود

ماه پیش ۹۳

برا شکمم هم دراز نشست و حرکت زیر شکم انجام میدم

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2738
انگیزه#   سلام بچه هااا امروز مانتو زمان چاقیمو پیدا کردم 🙈 تنم کردم و عکس گرفتم و با عکس ق ...

چ عالی شدی 😍

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
میگم ی تاپیک بزن شاید کسی بلد بود

تو تاپیک ، بعضیاا میان چرت و پرت میگن به جای کمک کردن

منم بی اعصاب یه وقت چیز بهشون نگم😅

2706