2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281873 بازدید | 36895 پست
سلام 😭😭😭 وزن شروع ۸۷.۷۰۰ وزن هفته قبل۶۹.۱۰۰ وزن این هفته۶۹.۹۰۰ وزن هدف۶۵ اصللااااااا فکر نمی ...

@لولیتا_ناباکوف    

@سمیه1396    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

@zizigoli          

سلام عزیزم.دیروز غروب گزارش دادماا.

یه سوالم پرسیدم که دیروز پریود شدم وزن کنم یا نه.

به هر حال از کنجکاوی من وزن کردم😍خیلی خوشحالم

وزن شروع:۷۸

وزن هفته پیش:۷۵/۰۰

وزن امروز:۷۴/۱۰۰

هدف:۷۰

باورم نمیشه اینقد راحت وزنم داره میاد پایین😭

تو این یکسالو خورده ای هرچی باشگاه میرفتمو هرکاری میکردم تاثیر نداشت !!!

خدا خیرتون بده ان شاا...💘💘💘

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

@نازلی_سخن_نگفت    

وزن شروع 87    وزن هفته ی قبل🎈.   وزن هفته ی قبلترش 84.      وزن الان82😊😊😊     وزن هدف 70

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلام عزیز خوبی، یه سوال میخوام پیتزل درست کنم با سینه مرغ، خمیرشم خمیر نونوایی خیلی نازک میکنم،پنی ...

سلام گلم من جدا حساب میکنم کالری این جور غذاهارو 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
آفرین .ای بابا.برات روزهای خوبی رو از خدا می‌خوام. در دنیا تنها یک چیز وجود دارد که باعث میشود ما به ...

گزارش وزن

دو هفته پیش دوشنبه بعد از رژیم شوک با معده خالی ۵۵.۶

هفته پیش با معده پر ( متاسفانه سه روز بود دستشویی نرفتم) ۵۶.۷۰۰

این هفته دوباره متاسفانه سه روزه دستشویی نرفتم و با معده پر ۵۶.۲۵

احتمالا وزنم ۵۵.۲ هست

ببین من خیلی فیبر و آب ولرم و اب میخورم دستشویی رفتنم مشکل داره

الانم ناشتا خاکشیر میخورم دیشب خریدم

عزیزم چون من ۵۵.۲۰۰ حدودا هستم میخوام برای اقدام به بارداری رژیم تثبیت رو شروع کنم با اجازت

البته از فردا امروز م ۱۰۰۰ کالری بخورم

چرا فست نبودی ننه۶۶۰ کالری صبحانه؟؟😣

سلام شیرین جانم

موعدپریودمه متاسفانه بهم ریخته پریودم هنوزنشدم من تنبلی تخمدان دارم اماوزن کردم امروز

وزن اولیه:۸۱.۷۵۰ 

وزن هفته قبل:۷۸.۴۵۰ 

وزن امروز:۷۸.۲۰۰

وزن ایده ال:۶۸

سلام سلام  کر کره رو من بالا بکشم و دشت اول وزنم رو بگم     وزن اولیه: 64 وزن ه ...

سلام عزیزم. 

کاهشت مبارک. خوبه افرین.

مگه ساعت چند بیدار شدی ک 5صبح وزن کردی؟

باید از موقع شام دیشبت 12ساعت گذشته باشه و اینکه صبحش یکساعت بعداز بیدارشدنت وزن کنی. اینارو رعایت کردی؟

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@نازلی_سخن_نگفت     وزن شروع 87    وزن هفته ی قبل🎈.   وزن هفته ی قب ...

Woooooow عالیهههه دوستم تبرررریک

ترکوندی

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2706