2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281534 بازدید | 36895 پست

@pari95    

عزیزم حواسم نبود مجازم ۱۷۸۰ مصرفی ۱۷۳۵ تا 

الان تقلب کردم رفتم رو ترازو همون ۹۷۷۰۰ بودم 😶

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
شکلات رو بعد از ظهر خوردم ولی شبی سردیم کرده بودمجبور شدم نبات رو بخورم 

پس آفرین که وارد گزارشت کردیش  

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه# ❤❤👌👌

سلاااااااااااااااام

گزارش#  

صبحانه نون و پنیر کره و خامه از هرکدوم ی کوچولو🤭

ناهار ماکارونی با غوره شور

شام اشکنه 😁😁😁ی کوچولو سینه مرغ 

میان وعده ها سیب اب سیب البالو البالو خشکه  کیک خونگی کم شیرینی لواشک خیار چای با ابنبات خرما باید برم بخرم

مجاز و مصرفی ۱۶۴۰

ورزش پیاده روی و حلقه 

فردا عزیزم من🎈برا وزن گیری

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
سلام دوستی ها کالری ماست محلی رو چی بزنم تو کرفس؟

۱۵۰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
۱۵۰

برا یه کاسه یا یه لیوان ؟

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
برا یه کاسه یا یه لیوان ؟

برای یک لیوان دوستم🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
آفرین قهرمان عالی بودی حرفی واسه گفتن نمی مونه     حتما فردا سورپرایز می شی     ...

عاااااشقتم😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
گزارش#   سلام گلم... صبحانه=1تخم مرغ آبپز+1خیارشور+۱ گوجه فرنگی+نان لواش ۴ کف دست+یک فنجان ق ...

سلام عزیز

عالی گلم. مررررسی.

روزای قبل از وزن کشی خیار شور  و غذای پرنمک نخور گلم. ممکنه وزنتو بیشتر نشون بده.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
اشتباه زدم می خواستم کالری مصرفی بزنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ممنون گفتی گلم

گفتم اخههههه.

هرچی حساب  کردم 660تا نمیشد. گفتم شاید 3تا تخم مرغ ابپز خورده😀

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست