2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست

😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

ی وقتایی ام  میای سالم خوری کنی گوشت بوقلمون بدون روغن میذاری میپزه ب خودت میای میبینی کالریت رفت آسمون هفتم

مثل.مهسا.نباشیم#  

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای ترشی خوبه. باورت نمیشه لیموعمانی خشک گاز میزنم. الان دوتا لیمو عمانی خوردم عین اسکولا. ترشی ...

عزیزم پس چطور وزنت بالا رفت؟😁من دلیل اصافه وزنمو فقط و فقط تو خوردن شیرینی زیاد میبینم

خدایا شکرت 🌸
کالری ی دونه خیار و ی دونه گوجه با یه بشقاب سالادبدون سس رو میتونی نزنی تو کالری شمارت. ولی کاهو رو ...

سرگروه جوون کالری این آلو چقد میشه ؟؟

داخل مانکن خییلی زیاد زده من الان قشنگ نیم کیلو ازین خوردم فشارمم افتاده شدید😕😕

فک می کردم کالریش کمه😐😐

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2731

@لولیتا_ناباکوف   سلاااااممممم عزیز دلم وفتت بخیر 🤗🤗💚💚💚💚مرسییییی بابت وقتی ک می گذاری قشنگممممم 💚💚💚💚💚💚😊😊😊

۷۸روز مانده تا هدف🤗🤗😍😍😍😍😍😍😍

صبحانه 👈نسکافه با شیر بدون شکر +خرما

نهار👈عدس پخته+فلفل دلمه

میان وعده 👈گیلاس+بادام +هندوانه +بیسکوییت ساقه طلایی +قهوه

شام👈شیر کم چرب و دارچین+خرما

آب👈۸لیوان

ورزش👈حلقه+دراز نشست+چالش چوب+شنا دیواری+پلانک

کالری مجاز 👈۷۰۰

کالری مصرفی 👈۵۳۷

مولتی ویتامین 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 ی وقتایی ام  میای س ...

اوه مثل ديشبه من 

سوپ گذاشتم سالم بخورم به خودم اومدم ديدم ١٢٠ تا زد بالا بخاطره سوووپ😂

باز واسه تو بخاطره گوشته

🥀🌈
اوه مثل ديشبه من  سوپ گذاشتم سالم بخورم به خودم اومدم ديدم ١٢٠ تا زد بالا بخاطره سوووپ😂 باز ...

120تا خوبه 

چرا اینقدر بوقلمون پخته کالریش بالاست😬

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
نمیخواد مرسی 😔خدافظ

وای عزیزم چرا ناراحت میشی. 

به خدا هرچی میگن واسه خودمونه. من دو ماه و نیمه رژیمم و لب به فست فود  و نوشابه و قند مصنوعی نزدم. اکثرا واسه شوهرم شیر موز و آب هویج درست میکنم. چون عاشق شیرینی پختن هستم مدام شیرینی و کیک و دسر درست میکنم. 

واسه شوهرم شام اکثرا برنج میپزم. 

ولی خودم اصلا نمیخورم. 

خودم رعایت میکنم مدام سالاد میخورم.شبا اصلا نون نمیخورم مگر اینکه ظهر برنج و نون نخورده باشم. 

فقط نون سنگک میخورم. به هدفم فکر میکنم و دارم نتیجشو میبینم

ابجیم با من رژیمو شروع کرده ولی من 10 کیلو و  صد کم کردم و سایزمم کم شده ولی ابجیم فقط یکم سایز کم کرده. 

ابجیم هر از گاهی شیرینی میخوره کیک میخوره بستنی میخوره ولی من نه

عزیزم اگه واقعا حوص میکنی هفته ای یه بار اونم یه مقدار  کم بخور. نه امروز چهار تا ساقه طلایی و فردا کمپوت. نصف کمپوت چه خبره. چهار تا ساقه طلایی هم زیاده. 

یکم منطقی باش. این همه قند تو یه هفته

بخدا واسه خودمونه. 

من واقعا خودم دارم رعایت میکنم که نیاز به تذکر نباشه. چون هدفم واسم مهمه

شما هم به هدفت فکر کن و چیزای بد نخور

غذای مونده ی دیروز مگه چ عیبی داره☹

تو وعده ی صبحانه قرمه سبزی خوردم

من که کارم اشتباه بود ولی خوردن زیاد غذای مونده سودا بدن زیاد میکنه که یکی از علل چاقیه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سرگروه جوون کالری این آلو چقد میشه ؟؟ داخل مانکن خییلی زیاد زده من الان قشنگ نیم کیلو ازین خوردم فش ...

با آلو زرد بزن. 10گرمش 7 تا داره. زیاد نیست.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2706