2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست

گزارش#  

سلام عزیزم...گزارش امروز...

کالری مصرفی=۱۳۷۶ کالری

کالری مجاز=۱۴۴۰کالری 

۸لیوان آب/ورزش=نیمساعت رقص و یک ربع حرکات ورزشی هوازی

@مامان_الیساهستم2    

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  
گزارش#   @شیرین_آردا     سلام شیرین عزیزم. شب خوش. اول از همه بگم خییییلی احساس ...

چقدر حسه خوبی😍😍😍😍😍😍😍

میان وعده ات بد بود عزیزم

چالش چوب تو تاپیک قبلی صفحه ۱۳۳۵۱ هست انگار. 

تو توضیحات استارتر نوشته دیگه عزیزم جدولشم گذاشته. اما بنظرم هرچند خودت دوس داری انتخاب کن مثلا زنداداش من ۱۹ سالشه ۱۶۷ قدشه الان ۸۵ کیلوئه اما خودشو دوس داره میگه اگه هم لاغر کنم نهایتش تا ۷۵ برم کلا درشت اندامو دوس داره منم ۱۶۵ قدمه الان ۶۴ کیلوام. اما اکه به من باشه میخوام تا ۵۵ هم برم. کلا زنای کوچولو موچولو رو میدوس. ببین چقدر دوس داری باشی اونو هدف بذار. 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم 

احتمالا حذف میشه چون تا الان اصلا گزارش نداده ولی من امشب براش دومی رو رد میکنم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
گزارش#   ۸۲ روز تا پایان چالش مجاز»»۱۱۶۰ کالری مصرفی»»۱۱۷۰ کالری سلام گلم خوبی ؟امروز س ...

خیلی عالیه 

خیلی خیلی بهتره

باریکلا🥰🥰🥰🥰🥰

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
خخخخخخخخخ عزییییزم از هرکدوم یک قاشق مثلا ماست یک قاشق ...حلواارده یک قاشق عسل دوتا ...فقط من نونم ز ...

نونتو کم کن خودش عامل چاقیه بنظرم😕 من که تقریبا حذفش کردم تازه باشه میخورم فقط

ماشالا صبحانه نترکیدی ننه ورزشت خیلی کمه هااا قندو هم سعی کن کلا از زندگیت حذف کنی😍

عزیزم واسه س ی ن ه ورزشی نیست که امتحان شده باشه بدون وسیله و دمبل توی خونه بشه انجام داد؟؟ 

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
چقدر حسه خوبی😍😍😍😍😍😍😍 میان وعده ات بد بود عزیزم چالش چوب تو تاپیک قبلی صفحه ۱۳۳۵۱ هست ...

شیرین جان سرگروه ها هم وزن میدن ؟

بعد وزن بچه ها رو باید به گی بدم؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
احتمالا حذف میشه چون تا الان اصلا گزارش نداده ولی من امشب براش دومی رو رد میکنم 

آیدیشو عوض کرده انگار قبلا روشنا۵ بود الان روشناا۵۵ هستش انگار درسته من باهاش قهرم😏

آیدیشو عوض کرده انگار قبلا روشنا۵ بود الان روشناا۵۵ هستش انگار درسته من باهاش قهرم😏

روشنا ۵۵ هست پس صداش کنم ببینم چجوریه 

نونتو کم کن خودش عامل چاقیه بنظرم😕 من که تقریبا حذفش کردم تازه باشه میخورم فقط

چجوری ؟ میشه بیشترراهنمایی کنی عزیزم ؟

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
عزیزم واسه س ی ن ه ورزشی نیست که امتحان شده باشه بدون وسیله و دمبل توی خونه بشه انجام داد؟؟ 

شنای دیوار خوبه و اپلیکیشن 

Breastworkout

چجوری ؟ میشه بیشترراهنمایی کنی عزیزم ؟

خب گلم نمیخورم کلا 

لقمه هامو با کاهو میگیرم. یا یه ق خورشت یا مرغ یا هرچیزی که داریم از اون یه مشتم🤪 سبزی خوردن یا سالاد میخورم بعد ۵ ۶ ق سیر سیرم😋 صبحانه هم ارده رو بدون شیره با موز عالیه با شیره هم میتونیااا 

شیرین جان سرگروه ها هم وزن میدن ؟ بعد وزن بچه ها رو باید به گی بدم؟

عزیزم میذاری تاپیک وزن که تو تاپیکتی بامداده مثل همه ما. تو گروه من بودی اگه دوس داشتی میتونی وزنتو بگی من بذارم. برا منم سمیه میذاره

بچه ها نکته ی بالا رو حتما بخونید @مهربانى     @گل_گلاب4859     @عسل9669 ...

سلام سپیده جان
ص: ۲ خرما =۱۹
ن : ۲ ساق مرغ سرخ شده=۳۱۷
م و:موز،گیلاس ۱ ل، بادام ، سمنو ۵ قاشق= ۳۷۵
ش : ۴ ملاقه سوپ مرغ=۱۷۲
م و:زردآلو ۵ ، ساقه طلایی ۲ عدد ،آلبالو ۱ ل ، سمنو ۵ قاشق=۴۲۲
کالری مصرفی:۱۳۸۰
کالری مجاز: ۱۴۴۰
شیر و ماست شیردهی ،۱ ساعت پیاده روی ، چالش بنفش ✔

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
2706