2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280970 بازدید | 36895 پست

[QUOTE=143743753]سلام خوشگلا  😍😍😍😍 چقدر حس خوبی داریما نههههههه چند ساله باهمیم هیچی نمیتونه ج

😂😂😂 

بعلهههههههه 😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلااام منم اومدم😍😍😍😍

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@فندق_فسقلی   @فقطخداجون   بچه هایی که یادتونه تگ کنید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731

گزارش#  

@tamana366    

84# روز تا موفقیت

صبحانه: نصف قوطی کبریت پنیر+یه کف دست بربری:۱۰۹

ناهار: یه ملاقه خوراک لوبیا:۲۳۲

شام : یه تخم مرغ آبپز :۷۷

میان وعده:کنجد+خیار+شیر:۹۷

مجاز ۵۰۰

مصرفی۵۱۷

۹ لیوان آب 

مولتی ویتامین

ورزش: نیم ساعت پیاده روی+نیم ساعت حلقه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
قربونت عزیزم 😘 دیگه خیلی از بچه ها موافق اینستا نبودن تاپیک جدید زدیم ایشالا همینجا در کنار هم هست ...

من فدات بشم که میپرسی دل پاک 

یعنی خودم تعجبم شده بود ک چرا انقدر بهم ریختم بعداز چند سال انگیزه بیدار شده برام‌ فکر کردم تموم شد تجربه نداشتم که برمیگرده یا چی 

عاااااالییییییم عااالیییی و پر از انرژی و انگیزه دیشب رفتم برا خودم جایزه دوتا مانتوی تنننننگه تنگ‌خریدم. هی تنم کنم ببینم   که دارم. روز به روز به پوشیدنش نزدیک‌میشم 

از ته قلبم دعای خیر میکنم برای شما و پری جون که انقدر بدون هیچ‌چشم داشتی خالصانه وقت میزارین برای ماها 

ببخشید طولانی شد 

😍😍😍😍😍😍😍😍😍❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام خوش اومدی ❤️

مرسی عشقم💋💋💋💋💋

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
من فدات بشم که میپرسی دل پاک  یعنی خودم تعجبم شده بود ک چرا انقدر بهم ریختم بعداز چند سال انگی ...

قربونت عزیزم لطف داری 😘😘❤️

نترس تاپیک های بامداد دیر و زود دارن ولی سوخت و سوز ندارن 😂😂 میترکونن دیگه چیکار کنیم ولی ما پر قدرت تر برمیگردیم 

آفرین خیلیییی عالیه مطمئنم به زودی اون مانتوها اندازه ت میشن و به هدفت میرسی😍😍👌👌 

ما میتوانیم 💪🏻😍

2740
باید @بزاری بدون فاصله اسم کاربریشو بنویسی و اسمشو از تو لیستی که میاد انتخاب کنی تو لیست پروفایلش ن ...

هر چقد میزنم اصلا اسمش نمیاد 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
@فندق_فسقلی   @فقطخداجون   بچه هایی که یادتونه تگ کنید

سلامممممممم عشقممممممممممم😍😍😍😍😍😍

واااااااااای یدنیا ممنووووووووونم😘😘😘😘

مرسی ک نرفتیم💕💕💕💕💕💕💕💕

اینقدر با شوهرم بداخلاق شده بوددددم میگفت مگه چی شده😕😕😂😂😂😂😂😂😂😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلاااااامممم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلاااااامممم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تایپیک جدید مباااااررررک 😋😋😋😋

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2706