2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
باشه اشکال نداره😆😆😆😆 این هفته رو کامل رعایت کن ک‌ خوشحالیت دوچندان بشه😍😍

سلام سپیده جون😍
گزارش#  

۸۰و خورده ای مونده به چالش

اقا روزشا یادم نیست

صبحانه:سه کف دست نان بربری+نصف گوجه+یک عدد خیار+یک واحد پنیر=۲۵۸/۵کالری

🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍

نهار:دو عدد ته دیگ سیب زمینی+هفت عاشق عدس پلو+نصف لیوان ماست=۴۴۵کالری

🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍇🍆🍅🍄🍋🍊🍏🍎🍌🍠

میان وعده در کل روز:چای یک لیوان+سه عدد خرما خشک+ده عدد گیلاس+یک عدد شلیل+بیست دانه انگور=۱۳۲/۵کالری

🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍

شام:یک قاچ هندوانه+یک قاچ گرمک=۱۸۶کالری

🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍇🍆🍅🍄🍋🍊🍏🍎🍌🍠

کالری مجاز:۱۱۸۰کالزی
کالری مصرفی:۱۰۲۲کالری

اخر شب پرش میکنم عزیزم

ورزش هم میخواستم برم پیاده روی مهمون اومد😑😨وحشیا

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
گزارش#   @pari95     ۴/۱۳ 81 روز تا هدف  سلام گلم  ناشتا :اب ولرم&n ...

عالی بود گلم 💕💕💕💕💕💕👌👌👌👌

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@pari95     گزارش#    ۸۱🎯 روز مانده تا پایان چالش🙏 سلام پر پری💜💖 ...

توبهترینی# 😘😘😘😘💕👌👌👌👌

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
گزارش# ۸۳روز مانده تا رسیدن به وزن ایده آل ص:دوقاشق ارده+۱قاشق شیره +نان۲۹۲کالری ناهار:۱۰قاشق اش ...

خوبه گلم ❤

۸۱روز فکر کنم خوشگلم  یا ۸۲😁😄

2731
گزارش# @pari95   81روز مانده تاموفقیت عزیزم شرمنده مهمان اومده برام نمیتونم ریز به ریز گ ...

باشه گلم وقتایی ک نمیتونی بیا بگو بعد گزارش میدم❤

گزارش#   @pari95   سلام پری جون  همینو بگم که صبحونه همون همیشگی 🤣 ناهار ابگو ...

سلام گلی وقتایی ک کار داریداطلاع بدید و بعدش بیاید گزارش با جزئیات بدیدممنون میشم  🌷👌👌

گزارش# @pari95    

@pari95    

عزیزم کالری مصرفی ۱۲۴۱

کالری مجاز ۱۷۰۰

لیوان آب:۵.۵

چالش قند و شیرینی رعایت شد

۸۲ روز مونده به هدف روز

عزیزم من کمتر میخورم اگه استپ شدم رژیم شیر میگیرم...بخدا شدم مورد تمسخر همه بسکه چاق شدم

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    

@مامان_الیساهستم2    

گزارش#  

81 روز مانده تا بدن سالم 

صبحانه: ارده+ پنیر+ لواش 6 کف+ چای+ قند
ناهار: ماکارانی 2 کفگیر+ زیتون+ سالاد شیرازی
شام: جوجه+ 1 نان تست+ 2 قاشق برنج+ 1 لیوان دوغ
میانوعده: 1/4 بستنی+ طالبی+ زردآلو+ چای با  شکلات+ ماست

کالری مجاز: 1160
کالری مصرفی: 1314🙈
راستش فکر میکردم 200-300 تا از کالری واسه شامم مونده. بعد که خوردم اومدم بنویسم دیدم فقط 100 تا مونده بوده😶

ورزش: 30 دقیقه پیاده روی+ 20 دقیقه قدرتی

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
گزارش#   صبحانه:چای+پولکی+آش قلمکار(۲۸۰) ناهار:کوبیده+کاهو(۴۲۰) میانوعده:چای+قند+تخمه افتاب ...

زهرا اجی نصفه شبا نی نیت پانمیشه شیر بخوره؟؟؟

ضعف نمیکنی شام نمیخوری؟؟؟ چیزی هس تو سینه ت؟؟؟😩

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
گزارش#   صبحانه:چای+پولکی+آش قلمکار(۲۸۰) ناهار:کوبیده+کاهو(۴۲۰) میانوعده:چای+قند+تخمه افتاب ...

گزارش#  

@مامان_الیساهستم2    

صبحانه : شله زرد (۱۷۵ تا)
ناهار : ته چین (۳۲۰ تا)
شام : سه کف نان ، کوکو سبزی ، کوکو سیب زمینی (۳۱۷ تا)
میان وعده ها : بلالی دوتا😐 ، زردالو البالو هندونه ، چای و خرما ، یه کوچووولو چی کیک شکلاتی مرضی پز🤤صرفا جهت پیشگیری از انتحاریِ احتمالی😅 (۴۹۷ تا)
مجاز ۱۳۲۰
مصرفی ۱۳۰۷
چالش چوب دو ست ۴۰ تایی✔
۸ لیوان آب ✔
حلقه
🤩۸۱ روز مانده تا هدف 💪🤩

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706