2733
2734
من تجربه ای ندارم ولی چون باردارم خودمم میترسم ژنتیک یعنی تو خانواده داشتن قبلا؟؟؟؟؟

نه گلم تو خانواده هم نبود کلا یچیز نادر بود که کلا تو دنیا 500 بچه اینجوری بودن... 

هیچ قابل تشخیص هم نیست توی بچه اول... ولی بچه های بعدی اگر آزمایش بچه اول باشه احتمال تشخیص هست ک اونم اگر خدایی نکرده مبتلا باشه سقط تنها راهشه

سلام عزیزم خوبی؟؟؟من تاپیکات رو دنبال میکردم عکس آلای نازنینت رو هم دیده بودم انشاالله که مشکلی نباشه و آرامش به دلت و خونت برگرده🌹🌹🌹🌹

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بهتره خداروشکر.... عضلاتش داره آروم آروم باز میشه انگار.... دکتر بدجور ترسونده بود

خب خداروشکر ..توروخدا قوی باش ...اینا همه امتحان الهیه..سرحال باش تا شوهرت زودتر خوب بشه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2740

من نمیدونم مشکل دختر شما چی بود

اما دختر خاله همسرم دخترش پی کی یو بود 

یک سالگی از دستش داد

و بعد ها دو بار بچه دار شد دوتا پسر سالم داره الان 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
من نمیدونم مشکل دختر شما چی بود اما دختر خاله همسرم دخترش پی کی یو بود  یک سالگی از دستش داد ...

مشکل دخترم nkh هست... یمقدار نادرتره... Pku اگر دیر تشخیص بشه خیلی خطرناکه... ولی با دارو قابل کنترله... دختر من بیماریش هیچ جوره کنترل نمیشد... فقط وقتی رفت حرم امام رضا کل اون مدت تشنج نکرد... من خیلی معتقدم... جز اون روزا هرروز دههابار تشنج داشت فرشته ی بهشتیم

ی ساعته دارم گریه میکنم چقد حالم بد 

منو شوهرم مدام برای دخترت دعا میکردیم 

ای خداااا دارم دق میکنم 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2706