2733
2734

سلام گلم خوبی ؟من خیلی برات دعا کردم عزیزم ..ان شالله خدا یه نی نی سالم و صالح بهت بده 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ربطی ب غربالگری ها نداره مشکل ژنتیکی

من تجربه ای ندارم ولی چون باردارم خودمم میترسم ژنتیک یعنی تو خانواده داشتن قبلا؟؟؟؟؟

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤
2740
داده بودیم... نوع برای دخترم اصلا قبل تولد تشخیص داده نمیشد.... نادر بود

انشالله خدا ی بچه سالم و صالح بهت بده ابجی امیدت ب خدا باشه برات ایه الکرسی میخونم

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤
من تجربه ای ندارم ولی چون باردارم خودمم میترسم ژنتیک یعنی تو خانواده داشتن قبلا؟؟؟؟؟

نترس عزیزم از هر هزاران نوزاد یکی اینجوره،بعد تولد تشخیص داده میشه

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

شوهرت خوب شد عزیزم؟

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
نترس عزیزم از هر هزاران نوزاد یکی اینجوره،بعد تولد تشخیص داده میشه

واسم دعا کن اجی دل تو دلم نیس ۱۶ وقت دکتر دارم

2706