2733
2734

من از ۲۳سالگی دلم میخواست ازدواج کنم تا قبل از ۲۳ سالگی دنبال درس و دانشگاه و شغلم بودم  تا الان ۴ساله واقعا دلم ازدواج میخواد تو این ۴ سال هر کاری کردم ازدواجم جور نشد تو اجتماعم بودم بخدا

ولی خواهرم که فقط ۲۰ سالشه عشقش اومد خاستگاریش و ازدواج کرد

ما با خواهرم ۷ سااال تفاوت سنی داریم اما اون زودتر از من ازدواج کرد فک کنم قسمت نیست من ازدواج کنم 

الان ۲۷ سالمه،اگه قسمت بود تا الان شده بود بنظرتون؟دلم میخواد تا ۲۸ و رد ندادم ازدواج کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب تو هم یه آدم خوب پیدا کن باهاش آشنا بشو ازدواج کن.

منم ۲۸ سالمه فعلا حال خودمم ندارم چ برسه ازدواج و یه نفر دیگه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

انشالله عروس میشی بزودی سوره احزاب بگیر تو شیشه نگهدار تو خونتون بزودی برات خواستگار میاد و عروس میشی

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
اره

خب دور از انتظار نیست 

ازدواج سنتی یکم ریسکه که بشه یا نه 

ولی شما هم سنت بالا نیست عزیزم ❤️ الان خواهرت سنش برای ازدواج زیادی پایینه نسبت به میانگین جامعه 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
نمیدونم از کجا پیدا کنم خواهرمم خودش پیدا کرد حتی خودش به پسره غیرمستقیم پیشنهادد داد

اینا تو گروه های تلگرامی و اینستا پیدا میکنن. اما خب ریسکیه چون همه جور آدم به درد نخور و...هست

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706