2737
2739
عنوان

شوهرم دیگ خونه نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو پول نمیخام مهر و محبت میخام مرد وقتی اذان شب میگن باید تو خونه باشه پیش زن جوونش 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

به خانوادش گفتم اوناهم باهاش دعواکردن اینم اومد خونه دعوا کرد ک چرا ب خانوادم گفتی گفتم کار میکنی چ عیب داره بگم. مادرشوهرم اینا گفتن از ای  ب بعد رفت ز بزن بما خبر بده. اینم رفتنی گفت خبر بدی دعوامیندازم خونه ی خانوادت ال میکنم بل میکنم

برادر شوهر سابقم اینطور بود 

شب میرفت میگفت وایسادم مسافر بخوره ببرم تهران 

بعد 6 صبح میومد میگغت مسافر نبود تا الان وایساده بودم جور نشد و اینا 

اخرش فهمیدن با یه زنه رابطه داشته میرفته پیش اون و صبح میومده خونش

2740

بگو دوست ندارم آژانس کار کنی بیا بیرون جایی کار کن که ساعت کاریش مشخص باشه یا مرتب زنگ بزن آژانس ببین کجاست و چی میگن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706