2733
2739
عنوان

خانما تو رو خدا کمک

145 بازدید | 12 پست

سلام دوستان پارسال من و شوهرم دعوای بدی داشتیم، داد و بیداد زیاد کردیم و بیرون از خونه هم توی ماشین زیاد دعوا کردیم و خلاصه کارای بدی کردیم 

حالا امروز یکی از دوستای شوهرم براش دعوای یه زن و شوهر رو تعریف کرده با همون کارایی که ما پارسال کرده بودیم 

خیلی ناراحت شدیم به نظر شما منظورش ما بودیم؟ یعنی داشته به ما تیکه مینداخته؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
خوش به حالتون من وسواس فکری هم دارم اون به این مسئله دامن میزنه

ببین منم وسواس فکری داشتم اما الان بهترم....بهترین راه میدونی چیه؟باخودت بگو اگر دیده باشن مثلا میخواد چه اتفاقی بیافته ؟چکارکنن؟جز اینکه برن به چندنفر دیگه بگن؟خب بگن ،حرف باد هواست...میدونی دیگه باید چکار کنیجلوش اینقدر خودتو باشوهرت خوب بگیر که اون اگرهم دیده باشه دیگه با دیدن عشق و محبت شما همه رو ف اموش میکنه

عاشق امام رضا......عاشق ایران.....عاشق حجاب....عاشق مردم ایران....بدون اینها میمیرم

[QUOTE=143625890]مرسی گلم خوش به حالت که خوب شدی من به خدا هر روز زندگیم عذابه هر روز یه چیزی برای گیر دادن دارم&nbs ...[/QUO

بببین ته هر وسواس فکری الکیه...هبچ اتفاقی نخواهد افتاد...برای من یه مسئله همینجوری نه این ولی یه مسئله ای پیش اومد که خ ذهنمو درگیر کرد...اطرافیان هم منو اذیت کردن...اونموقع ناراحت بودم ولی الان بهش میخندم...با خودم گفتم خب برن به همه بگن همه فکر کنن من آدم بدی ام اما خدا جوابشونو میده...که هنینجورهم شد...با خدا باش گلم...وسواس چیه

عاشق امام رضا......عاشق ایران.....عاشق حجاب....عاشق مردم ایران....بدون اینها میمیرم
[QUOTE=143625890]مرسی گلم خوش به حالت که خوب شدی من به خدا هر روز زندگیم عذابه هر روز یه چیزی برای گ ...

مرسی عزیزم، ان شالله همیشه خوش و خوشحال باشی و خدا به جز غم همه چی بهت بده دلم آروم شد