2737
2739
انشالله هرچی خیره همون بشه عزیزم مثبتم نشد فدای سرت سری بعد  صبر کن چند روز بعداز موعد بزن احت ...

بخدا اصلا طاقت ندارم خیلیدلم آشوب هست واسم خیلی دعا کن عزیزم 🙏🏼🙏🏼🙏🏼😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها امروز رفتم سونو سن بارداری زد ۳۵ هفته و ۶ روز،وزن جنین ۲۵۳۰ گرم  جواب سونو واسه دکتر فر ...

سلام عزیزم  خداروشکر وزن فسقلت خوبه ..معمولا دکترا میگن ۳۴هفته باید ۲۶۰۰باشه بچه برای من ۳۴هفته ۲۴۰۰بودش ولی دکتربه منم گفت لیدی میل گرفتم من وانیلی میخریدم دوقوطی خوردم هم روی وزن بچه تاثیرداره هم دکترگفت یه سری ویتامین داره خوبه ،  دوقوطی هم بعد زایمان واسه زیادشدن شیرخوردم خیلی تاثیر داشت 

قسمتم این بود که یه بچه از دست بدم بعد بفهمم خدا خیر ثمین رو بده که مجبورم کرد برم

منیر تو که هممون رو کشتی تا بری ازمایش بدی دختر !امیدوارم زود باردار بشی و برات بمونه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2742
بخدا اصلا طاقت ندارم خیلیدلم آشوب هست واسم خیلی دعا کن عزیزم 🙏🏼🙏🏼🙏🏼😘

انشالله که به زودی زود دامنت سبز بشه🤲🤲

میدونم چه حالی داری منم این دوران گذروندم ولی حالا مادر دو فروند بچم😉

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
سلام عزیزم  خداروشکر وزن فسقلت خوبه ..معمولا دکترا میگن ۳۴هفته باید ۲۶۰۰باشه بچه برای من ۳۴هفته ...

آخه بعضی جاها شنیدم باعث حساسیت جنین به پروتئین گاوی میشه🤔🤔

خودت چاق نشدی؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
سلام عزیزم  خداروشکر وزن فسقلت خوبه ..معمولا دکترا میگن ۳۴هفته باید ۲۶۰۰باشه بچه برای من ۳۴هفته ...

لیدی میل چقد برای وزن گیری جنینت موثر بود؟ باعث اضافه وزن خودت نمیشد؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

سلام خانومای عزیزکسی بوده که همسرش آمپول سینال اف زده باشه وحامله بشه ؟برای همسرمن دکتر برادوماه ونیم داروداده یک ماهش تموم شده بقیه اش مونده امکانش هست اینماه بارداربشم?

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
2740
انشالله که به زودی زود دامنت سبز بشه🤲🤲 میدونم چه حالی داری منم این دوران گذروندم ولی حالا مادر دو ...

الهی عزیزم خدا حفظشون کنه انشاا... به سلامتی زایمان کنی من رو هم دعا کن عزیزم🙏🏼🙏🏼😘😘😘

آخه بعضی جاها شنیدم باعث حساسیت جنین به پروتئین گاوی میشه🤔🤔 خودت چاق نشدی؟

اره منم شنیدم ولی به دکتر گفتم گفت درست نیست ..خودم چاق شده بودم 🙄🙄🙄ولی باخوردن لیدی میل یهویی چاق نشدم 

لیدی میل چقد برای وزن گیری جنینت موثر بود؟ باعث اضافه وزن خودت نمیشد؟؟

به نظرخودم که تاثیر خوبی داشت البته گوشت کبابی وشیرموز وبستنی هم میخوردم هرروز ...خودم که حسابی وزن اضافه کرده بودم حالا شاید ماه اخر باخوردن اونا بیشتر ..ولی الان به وزن قبل بارداریم برگشتم خداروشکر 

الهی عزیزم خدا حفظشون کنه انشاا... به سلامتی زایمان کنی من رو هم دعا کن عزیزم🙏🏼🙏🏼😘😘😘

بیبی چک زدی رهاجون؟ میدونی من ماه پیش ۲۳ مردادپریو‌دشدم دوروز کم بود بقیشم درحد لکه بینی بود حالا امروز ۲۴ ام هست ومن پریودنشدم خیلی نگرانم البته علائم پریودی دارما کاش من پریودبشم وشما نشی هردومون به خواستمون برسیم 

بیبی چک زدی رهاجون؟ میدونی من ماه پیش ۲۳ مردادپریو‌دشدم دوروز کم بود بقیشم درحد لکه بینی بود حالا ام ...

عزیزم صبح زدم مارک روژان همون اول یک هاله ی کم انداخت بعد پررنگ تر شد اما میگن روژان خیییییلی مثبت کاذب داره نمیدونم دیگه، میخوام برم مدیکور بگیرم فردا صبح تست کنم، عزیزم مگه رابطه ی پر خطر داشتی؟ عزیزم انشاا... که چیزی نیست ممکنه تا چند ماه بعد از زایمان پریود کم و زیاد بشه، خبرم کن عزیزم دعا می‌کنم برات.

عزیزم صبح زدم مارک روژان همون اول یک هاله ی کم انداخت بعد پررنگ تر شد اما میگن روژان خیییییلی مثبت ک ...

وای عزیزم فک کنم  مثبتی😍😍 وگرنه تاثیر امپول اینقد نمیمونه ...بیبی چک من هم روژان بود وهاله کمرنگ داشت الهی که آزمایشتم مثبت بشه ، جلوگیری طبیعی والا جلوگیری حساب نمیشه 🤭🤭ازاونجایی که من سابقم خرابه میترسم 😟😟

2706