2733
2734
از بس عجوووووولم اگر نه بارداری قبلیم که سقط شد یک روز قبل از موعدم هاله انداخت که همون روز بتا تازه ...

😅عجول نباش 

انشالله بارداری و بمونه برات

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش ۱۰ دقیقه بعدش روژان یک ۶اله ی ثورتی افتاد اما مدیکور هاله اش محو تر بود منتها فکر کنم هنوز تاث ...

عه واقعااااا همون هاله محوهم قبوله ها ...معمولا ۶روز بعد اثر اچ سی جی میره اگه بیبی چک داری هرروز بزن ببین هاله محو ترمیشه یاپررنگتر 

نازنین دیدی منم مشکل انعقادی دارم شوهرمم رفت دکتر گفتن واریکوسل داره دوباره

عه کاش  زودتر میرفتی وآزمایش میدادی ،شوهرت عمل کنه خوبه ،  ایشالا که این سری باردارشدی داروی مناسب میخوری وبارداریت به خیرمیگذره 

2731
عه واقعااااا همون هاله محوهم قبوله ها ...معمولا ۶روز بعد اثر اچ سی جی میره اگه بیبی چک داری هرروز بز ...

امروز یک مدیکور زدم هاله انداخت دیروز مدیکور هاله نداشت دیگه امید به خدا حالا فردا مجدد میزنم ببینم چی میشه اما ته دلم امیدی ندارم 😔

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
امروز یک مدیکور زدم هاله انداخت دیروز مدیکور هاله نداشت دیگه امید به خدا حالا فردا مجدد میزنم ببینم ...

عزیزم ایشالا که‌مثبته فک کن دیگه ۱۰روز گذشته ازآمپول 🥰خوش خبرباشی 

عزیزم ایشالا که‌مثبته فک کن دیگه ۱۰روز گذشته ازآمپول 🥰خوش خبرباشی 

امیدوارم نازنین جان خیلی واسم دعا کن عزیزم🙏🏼🙏🏼😘😘😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
سلام عزیزم خب اینم‌ک‌درمان داره نگران نباش خداراشکر ک فهمیدی مشکل چیه منم انعقادی ایمنی داشتم‌خداراش ...

دکتر به شوهرم گفته سه ماه دارو مصرف کن اگه باردار نشد خانمت بیا یا عمل کن یا برید واسه ای یو ای و ای وی اف

دکتر به شوهرم گفته سه ماه دارو مصرف کن اگه باردار نشد خانمت بیا یا عمل کن یا برید واسه ای یو ای و ای ...

انشالله میشی 

خودت تقویتش کن علاوه بر ویتامین های ک دکتر میده 

پیاز و کنجد و تخم مرغ محلی و بادام و پسته و شیرموز و شیرخرما و.... بهش بده

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام عزیزم از بس خوندم اینجا که خیلی ها قبل موعد بوده منم کنجکاو شدم استفاده کردم شش روز مونوده به م ...

انشالله هرچی خیره همون بشه عزیزم مثبتم نشد فدای سرت سری بعد 

صبر کن چند روز بعداز موعد بزن احتمال اینکه قبل موعد مثبت شه کمه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...

بچه ها امروز رفتم سونو سن بارداری زد ۳۵ هفته و ۶ روز،وزن جنین ۲۵۳۰ گرم 

جواب سونو واسه دکتر فرستادم گفت همه چی خوبه فقط پودر لیدی میل بگیرم بخورم

اینجا کسی تجربه مصرفشو داره؟یعنی وزن جنین کمه که اینو گفته؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2706