2737
2739
بله من یک اسفند ۹۷ سقط داشتم قلب نداشت

من ۲ اسفند ۹۷

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
گیجی دیگه .پول میخوای قایم کنی بذار توی سه تا کیسه فریزر بذارش توی فریزر.

سلاممم عشقم کجااایی نیستی ....معمولا جاسازام لو میرن والا توفریزرم رضامیره دنبال بستنی پیداش میکنه ...شوخی میکنم اینو ...ولی توکارت میریزم پول نقدم  لو میره 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عبدل اباد مگه مغازه ها باز بودن؟

جمعه صبح مارفتیم بازبودن ..شوهرم از فروشنده پرسید گفت فردام هستید گفت اره بازیم نمیبندیم دیگه نمیدونم الان هستن یانه ولی سمت ماهمه جابسته اس 

نازی اره دیکه چون ادم تاقبلش نمیدونه جنسیت چیه و تا وقتی جنسیت رو ندونی برقراری ارتباط یکم سخته.نمید ...

اره دقیقا

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
خوبی ثمین جان نبودی جات خالی بود

فدات خوبم شکر به نظرم پسره

سونو قلب بهت چی گفتم؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2738
اینم ببین خوبه https://uupload.ir/files/atfs_۲۰۲۰۱۱۲۱_۲۰۳۳۵۱.jpg

خوبه عزیزم 

به نظرم کمردرد بارداری برات واجبه

چرا اخه😄

گناه دارم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
تهرانم از جمعه‌.پژمان دوشنبه جراحی داره بیمارستان جم قراره فردا بیاد.دکتر رفتم گفت ۳۰کیلو اضافه وزن ...

اره تبات گفت تهرانی ...واریکوسلشو عمل میکنه ؟ عه واسه فشارت قرص میخوری ؟  واسه قلبت چیکارمیکنی ؟ 

من ۲ اسفند ۹۷

تاریخیه که هیچوقت فراموشمون نمیشه

2706