2737
2739
عنوان

خوش بحال کسایی که قیافه شون از سن اصلی خیلی کم تر میزنه😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاده روی کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2742
بخودت برس آبرسان و روتین پوستی قرص بیوتین کلاژن و.. حرص خوردنت عامل اصلیشه  مردا دیر پیر میش ...

خییلی بده شوهرم بشدت ظاهر بین خدایی نکرده زودتر ازش پیر بشم  نمیدونم چی میشه خودش پوستش ژنتیکی عالیه قربون خدا برم تو هیچی شانس نداشتم

خییلی بده شوهرم بشدت ظاهر بین خدایی نکرده زودتر ازش پیر بشم  نمیدونم چی میشه خودش پوستش ژنتیکی ...

از نظر مالی که میتونی هزینه کنی آبرسان ژانداوز برای صورتت بگیر و برای بدن گلیسولید و کره ی بدن 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2738
چند میخری

ژانداوز رو هشتصد خریدم که البته فرانسویه تو سایتا فقط گیر میاد 

گلیسولید هم چهارصد از دی.جی کالا 

کره بدن هم پونصد

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2706