2737
2739
منم😣😣😣😣مسافرت رفتن فست فودی غذای بیرون .😐😐گشنمم هست همه چی  هوس کردم ....ایشالا به روزای ...

ايشالله

كلا سال ٩٩ پودر شد رفت

سالم برسيم اخرش فقط

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
اره وقت ادمو میگیره....خیلی نت گرون شده قبلنا ۱۴ تومن میزدیم ۵گیگ میداد الان اصلا بسته هارو یه کاری ...

من ٢٤ گيگ ميزدم ٥٨ تومن..الان اصلا بسته با حجم بالا نداره😕

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا ول کن حوصله داریاااا ، من فقط شبی م میخواستم اقدام کنم برای بارداری قبل رابطه وضو گرفتم غیر اون ...

تو نه شوهرت باید بگیره

دیگه هر جور خودت میدونی خواهر

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
عزيزم منم چند لايه ماسك زدم و بشدت مراقب بودم اينقد كه حتي توي مطب نموندم و رفتم تو گرما تو پاركينگ ...

همون ماسک چند لایه ک زدی کافی بوده چون مثلا منم هر وقت میرم دکتر هر جادست میزنم ضدعفونی میکنم 

رسیدمم میرم دوش لباسامو میندازم لباسشویی

دیگه هر کی میره بیرون خودش رعایت میکنه تو فقط باید نفستو کنترل میکردی همین

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2731
ايشالله كلا سال ٩٩ پودر شد رفت سالم برسيم اخرش فقط

کرونا مث گردباد اومد خیلیا رو برد اینکه بگیم همش بخاطر کروناس  اشتباهه صلاح دست خداست خیلیا کرونا گرفتن سالم موندن خیلیا هم روزشون بودو رحمت خدا رفتن.

بچه ها من امروز رفتم سونو طبق تاریخ انومالیم دقیق ۲۹ هفته و سه روزم بود ،وزن جنینم ۱۴۰۰ ،حالا نمیدونم کمه یا مناسب ،شما ها احتمالا ۲۹ هفتگی رفتین سونو ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
پس بهتره شما هم هفته اي يكبار تست بدين كه متوجه ناقل شدنتون باشين و بي انصافي نكنيد ما كه هر دو هفت ...

اتفاقا منهم تاحالا دوبار تست دادم چون دکترم بدون تست وارد سیکل نمیکنه کسی رو، منفی هم بوده هر دو‌بار

اما اگر بدونم مثبتم بی چون و چرا هرجا مجبور باشم برم بهشون اطلاع میدم

چون وجدانم قبول نمیکنه بخاطر خودم و بچم جون کسی رو به خطر بندازم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2740
از مادرشوهر جدام .لعنت خدا بهشون 

اگه عاقل بود  کاری نمیکرد که هی تو زندگی پسرش اختلاف و ناراحتی پیش بیاد حداقل بخاطر پسرخودش نه تو.تعجب میکنم از این مادرا

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي من اگه تو رابطه خودم ا ر گ ا س م بشم فك كنم ده دقيقه بعدش بزام😂😂اينقد كه بعدش درداي پريودي ميا ...

واااا مگه میشه رابطه بدون ار گ.ا س م

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
آره منم یادم رفته مگه همچین چیزی هم بود ولی سارا خداییش بهتر راحت شدیم🙈🙈🙈🙈

باورم نمیشه خخخخ چی چی رو راحت شدید دیوانه هایی هستیدا 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام بچه ها خوبيد؟ نميدونم هنوز مسي رو ميشناسم🤣يا منو يادتون هست

سلام یلدا خانم بی معرفت  چه خبر

مرسی عزیزم  اتفاقا دیشب شوهر من میگفت اگه بعدا دوباره حامله شدی پسر باشه اسمش و بذاریم امیر عل ...

ان شاءالله😔🙏

من که همه اش در حال استرس و عذاب کشیدنم

نخوامم استرس داشته باشم روزگار بهم فرو میکنه

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
2706