2737
2734
همین دوستمون خودش مثبت بود رفت سونو به اونها هم نگفت که رعایت کنند و حداقل بعدش درست حسابی تمیز کنند ...

عزيزم منم چند لايه ماسك زدم و بشدت مراقب بودم اينقد كه حتي توي مطب نموندم و رفتم تو گرما تو پاركينگ ايستادم،لباسام كه كرونا نداشت فقط منشي بهم زنگ زد و رفتم بعدشم كروناي من شديد نبود علايم خاصي نداشتم ده روز هم گذشته بود ضمنا قبلش از منشي پرسيدم كه عقب بندازمش ولي گفتن تاريخا تا اخر تيرماه پره كه وقت سونوانومالي من ميگذشت.

شما هم قضاوت نكن به اين راحتي،از كجا كه خوده شما ناقل نبودي و هزار جا نرفتي؟

منم علايم نداشتم فقط چون يكي از همكارا مثبت شد تست دادم وگرنه اينهمه ادم و خوده شما بدون علامت هستين ممكنه مثل من ازمايش بدين و مثبت و ناقل باشين

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان‌شاءالله به امید خدا و با دعای شما⁦❤️⁩ ان‌شاءالله به زودی خبرای خوب خوبی از همه شما دوستای خوبم ب ...

فدات عزیزم ایشالا فسقلات سروقت سالم میان بغل مامانیشون 

نازي منم هفته ايي ٥-٦ گيگ مصرف ميكنم حداقل نميدونم چرا اينقد زياد ميشه شايد برا اينستا باشه

اره اینستا نت زیاد میبره من فقط واتساپ نصب دارم ونینی سایت بعصی وقتام چیزی بخوام دانلود کنم 

2731
خدايييش بعد از اسباب كشي يه استراحت كامل ادم نياز داره..ولي دورهمي هم مزه ميده منكه افسردگي گرفتم تو ...

اره لعنت به کرونا مامهمونی زیاد میرفتیم ومهمون زیاد داشتیم ولی کرونا اومده کلا کم شده رفت وامدا ...واقعا ادم خسته میشه، خیلی خوب کاری میکنی نمیری 

بابا ول کن حوصله داریاااا ، من فقط شبی م میخواستم اقدام کنم برای بارداری قبل رابطه وضو گرفتم غیر اون ...

من موقع اقدام برا بارداري تا جايي كه يادم بود رعايت ميكردم بسم اله قبلش و .. ولي بقول خودت بنظرم دل از همه مهمتره

ايشالله كه سالم و صالح بشن

اره اینستا نت زیاد میبره من فقط واتساپ نصب دارم ونینی سایت بعصی وقتام چیزی بخوام دانلود کنم 

خب پس همونه كه نتت زياد نميره،اينستا همش فيلم و كليپه ناخواسته هم لود ميشه .. من خيلي زياد هم نميرم نهايت روزي نيم تا چهل و پنج دقيقه ولي بازم انگار نت رو ميخوره

اره لعنت به کرونا مامهمونی زیاد میرفتیم ومهمون زیاد داشتیم ولی کرونا اومده کلا کم شده رفت وامدا ...و ...

نازي اينقده دلم تنگ شده برا دورهمي ها

كي بشه دوباره به اون روزا برگرديم

2740
خب پس همونه كه نتت زياد نميره،اينستا همش فيلم و كليپه ناخواسته هم لود ميشه .. من خيلي زياد هم نميرم ...

اره با خط ۹۱۲ میرم اینستا اونم خیییییلی خیلی کم چون توتبلت پسرم نصب کردم وقت نمیکنم البته تبلتو نمیده بهم 😕😕میترسمم قبضم زیاد بیاد ..

عزيزم منم چند لايه ماسك زدم و بشدت مراقب بودم اينقد كه حتي توي مطب نموندم و رفتم تو گرما تو پاركينگ ...

بله شاید منهم ناقل بودم،  تا حالا که متوجهش نشدم

اما اینکه بدونید تستتون مثبت شده و‌به جایی که دارید میرید اطلاع ندید خیلی بی انصافیه. اگر مردم این کارهای ساده ولی مهم رو رعایت میکردند اینجوری نمیشد اوضاع

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
نازي اينقده دلم تنگ شده برا دورهمي ها كي بشه دوباره به اون روزا برگرديم

منم😣😣😣😣مسافرت رفتن فست فودی غذای بیرون .😐😐گشنمم هست همه چی  هوس کردم ....ایشالا به روزای عادی برمیگردیم تفریحامونم میکنیم 😉

اره با خط ۹۱۲ میرم اینستا اونم خیییییلی خیلی کم چون توتبلت پسرم نصب کردم وقت نمیکنم البته تبلتو نمید ...

خوب كردي تو گوشيت نصب نكردي هي وسوسه ميشي بري بعدشم عادت ميكني بهش😄

من تو شلوغي باشم خيلي كم سراغش ميرم ولي اين روزا كه جاي خاصي نميريم تنها سرگرميمون شده نت

اين اپراتورها هم بجاي ارزون كردن نت بدتر گرونش كردن،كلا بسته هاي قبل رو حذف كرده

خوب كردي تو گوشيت نصب نكردي هي وسوسه ميشي بري بعدشم عادت ميكني بهش😄 من تو شلوغي باشم خيلي كم سراغش ...

اره وقت ادمو میگیره....خیلی نت گرون شده قبلنا ۱۴ تومن میزدیم ۵گیگ میداد الان اصلا بسته هارو یه کاری کردن ارزش نداره بخری 

بله شاید منهم ناقل بودم،  تا حالا که متوجهش نشدم  اما اینکه بدونید تستتون مثبت شده و ...

پس بهتره شما هم هفته اي يكبار تست بدين كه متوجه ناقل شدنتون باشين و بي انصافي نكنيد

ما كه هر دو هفته داريم تست ميديم تو محيط كارمون، اينه كه سريع متوجه ميشيم و تا ضرورت نشه از خونه خارج نشيم 

بعدشم من اينقد رعايت كردم تو فضاي انتظار مطب كه نموندم شوهرم رفت كاراي پذيرش و پرداخت پول رو انجام داد موقع سونو هم با چند لايه ماسك بدون فيلتر من و ماسك خوده دكتر و فاصله ايي كه خودش رعايت ميكرد احتمال انتقال به زير ١ درصد ميرسه،در حالي كه شما پاتو تو خيابون بذاري با اينهمه ادم بدون ماسك كه بيشترشون ناقل هستن حتي اگه خودت ماسك داشته باشي احتمالش ٧٠ درصده

لباسامم والا تو كمد دست نخورده پوشيدم و رفتم روي تخت رو هم كه مرتب عوض ميكردن

اينم يادتون باشه حداقل نصف مراجعين اون مطب ناقل بودن ولي من اطلاع داشتم و رعايت كردم اما بقيه چي؟

اگر يك نفر ناقل شد و اطلاع داشت ديگه برا كار بسيار ضروري با رعايت نكات كه انتقال نده ميتونه از خونه خارج بشه

2706