2737
2734
ني ني ت هس حتما😅

شاید

شایدم کم خونی

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
چه كدي ميزني كوثر؟

ستاره۴۴۴۴#

برا همه خوب نمیده واس من خوب میاد

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اون شكم لباس اونطوري چطوري تنت ميره🤣🤣🤣 منم دلم خواست😄ولي نميشه چون بعدش انقباض رحم ميگ ...

انقباض از دکتر پرسیدم چ شکلیه گفت درد پریودی با سفت شدن شکم

اصلا بهش فکر نکن  من ک اون لحظه اصلا به بچه فکز نمیکنم بیشتر به فکر خودمم🤣

والا بیخیالی هم چیز خوبیه من نمیتونم اینجور فکر کنم

همش نگرانم 

2731
فارس كه همچنان بشدت قرمزه هر روز كلي فوتي ميده☹️☹️

والا من از دور اطرافیان میگم امار دستم نیست

والا بیخیالی هم چیز خوبیه من نمیتونم اینجور فکر کنم همش نگرانم 

من از روز اول استرس هیچ چیزی نداشتم 

نه قند نه فشار نه این موضوع ها هیچی 

گیلاس که نیس ک از روی شاخه  اسون بیافته ، همچین چسبیده بهت ک خودتم باورت نمیشه 

من از روز اول استرس هیچ چیزی نداشتم  نه قند نه فشار نه این موضوع ها هیچی  گیلاس که نیس ک ...

حداقل وضو گرفتن قبلشو رعایت کن حضرت علی گفته برای اینکه بچه کور دل نشه حتما با وضو باشه برای مرد

من بیشتر بخاطر سرویکسم رعایت کردم الان خداروشکر خوبه

ولی مثلا نگران بند ناف و این چیزا هستم 

یا از نگرانی هام اینه بچم صالح باشه

یکم تو قران خوندن و اینا تنبلی میکنم😕

سارا جان یعنی چی نمیخواد بگی😐😐😐 انشالله که نیست و زودی خوب میشه ولی اگر بود حتما باید اطلاع بده ...

همین دوستمون خودش مثبت بود رفت سونو به اونها هم نگفت که رعایت کنند و حداقل بعدش درست حسابی تمیز کنند

اینجوری میشه که اینهمه آدم میگیرن دیگه

به این میگن خودخواهی صد درصد

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2738
وضو قبل چی؟ من فقط یبار قران ختم کردم تو حاملگی به نظر من دل ادم مهمه 

قبل رابطه

من هنوز ختم نکردم فقط اوایل حاملگی چله های زیادی داشتم😕

قبل رابطه من هنوز ختم نکردم فقط اوایل حاملگی چله های زیادی داشتم😕

بابا ول کن حوصله داریاااا ، من فقط شبی م میخواستم اقدام کنم برای بارداری قبل رابطه وضو گرفتم غیر اون تا حالا برای این موضوع وضو‌نرفتم

منم چله اوایل خیلی گرفتم قران هم همون اولا زیاد خوندن و ختم کردم 

الان هیچ کاری نمیکنم همش دنبال سیسمونیم😅

اره دقیقا ولی خب باید حواسم باشه زود لک نشه دیگه 

اگه خواستی رو فرش سفره بندازی زیر انداز بنداز 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
از این لباس های تمام کش پوشیدنش خیلی سخته مخصوصا قسمت جورابش نمیتونم خم شم کلی اذیت میشم تا بپوشم😅 ...

نامادري سيندرلا هستي😂😂اذيتش نكن گل پسرو

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706