2733
2734
خدا کنه روشنک... تروخدا دعا کن برام... انشالله به سلامتی زایمان کنی ، کاش وقتی نی نی تو بدنیا میاد ...

ان شاءالله که قبل از این که نی نی من بدنیا بیاد تو خبر حاملگیتو بدی 😍😍😍😍😍😍😍 ،حتما دعات میکنم 😘

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
گلوکوفاژ رد شد از لیست داروها و الان پرخطره  متفورمین خودمونم رفته برای ازمایش

عه واقعا ؟ چرا ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂  دقیقا به خودم امیدوار باشم😅 ولی دوستم که دقیقا سن بارداریش دو هفته قبل منه اومده ب ...

خیلی کار خطرناکی کرده

حالا جدا ازاینکه چجوری با شکم گنده تونسته بشینه

آدم هرچقدم مواظب باشه و با احتیاط برونه،متاسفانه به رانندگیه بقیه نمیتونه مطمئن باشه

2731
همش فکر میکنم این مادر شوهرها با خودشون چی فکر میکنن مگه خودشون دختر ندارن. 😔😔😔😔

دیگه میگن واسه خودشون ، حتی شاید ته دلشون چیزی نباشه ولی خب کار رو خراب میکنن

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
خیلی کار خطرناکی کرده حالا جدا ازاینکه چجوری با شکم گنده تونسته بشینه آدم هرچقدم مواظب باشه و با ا ...

آره اینم هست ، کلا آدم حرف گوش کنی نیست😅

یعنی چی؟ منظورشون چیه؟ بخاطر کرونا همچین تزی دادن یا کلا؟؟

آره مثلا به خاطر کرونا، ولی همین الان از من توقع دارن خونشون برم انگار کرونا فقط واسه بقیس

2740
ديگه مريم جون هر جا ميرم آزمايش جديد مينويسن يا قبليا رو قبول ندارن يا ميگن ازش خيلي گذشته بعد عكس ر ...

ما که اینهمه مدت انتطار کشیدیم به این فکر کن دوماه دیگه نی نی میاد تو دلت 😍 انشاالله دلت شاد بشه😘

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
اصلا نسبت بهش گارد دارم نميدونم چرا😐

منم انقدری میترسیدم که نگو ولی واقعا سخت نبود بعد من یدونه ژلوفن یه ساعت قبلش خوردم یدونه نیم ساعت قبلش با شیاف داشت خوابم میگرفت اونا بنظرم خیلی تاثیر داشتن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
سلام خوبین 🙈 من خیلی بیشعور شدم میدونم دلمم براتون تنگ شده من با مامانم میرم سر یه کاری محیطش خیل ...

سلام عزیزم ماهم دلمون برات تنگ شده بود خوبه که میری سرکار 

چقدر اتفاق افتاده برات فاطی پس یه هفته دیگه مشخص میشه چی قرار بشه؟ 

فکر کنم خواهر شوهرا هم بی تاثیر نباشن مخصوصا وقتی که کمبود داشته باشن. 

اتفاقا این بار خواهرشوهرام به مامانشون میگفتن این بنده خدا دست تنها چطوری از پس دوتا بچه بر بیاد؟ با شکم عمل کرده ی بچه رو نمیشه نگه داشت

اتفاقا این بار خواهرشوهرام به مامانشون میگفتن این بنده خدا دست تنها چطوری از پس دوتا بچه بر بیاد؟ با ...

ولی مادر شوهر من زیاد تو این مسائل دخالت نمیکنه همیشه هم منو میبینه بهم میگه بمیرم برات تنها میمونی نمیتونم بهت برسم میگه بارداریه تو خیلی سخت شد. من که میموندم خونه مامانم میومد بهم سر میزد یه بار هم اومد دید تو چه وضعی هستم گریه کرد گفت آخه چرا اینجوری شدی میگفت یه کم هم بیا خونه ما تا خودم ازت مراقبت کنم ولی منم چون برادر شوهرم مجرده خجالت میکشیدم نمیتونستم برم اونجا میگفت بیا لحاف و تشک و پتوی نو برات میدم بخوابی فقط بیا.

2706