2737
2734
من رفتم بیمارستان شهریار اسم دکتر یادم رفته یه دکتر خیلی سن بالا بود خودشم سهامدار بیمارستانه ...اسم ...

اگه رفتي يا پيدا كردي بهم بگي واقعا ممنون ميشم 

به خدا دكتراي قديمي خيلي با تجربه ترن 

مخصوصا كه گفت يه دوره بيست و يك روزه كافيه اينش خيلي خوبه

شوهرم معمولا اعصاب و فشار عصبي يا وقتايي كه ناراحت ميشه شروع ميشه گشنگي هم خيلي خيلي تاثير داره روش  و متاسفانه تا چند روز هم ادامه داره 

وقتايي كه چراغ و خاموش ميكنم حس بهتري داره اما متاسفانه خيلي خيلي سخت خوابش ميبره مثلا ديشب خيلي سخت خوابيد و چندين بار از خواب پا شد و حتي وقتي بيدار ميشه بازم سردرد داره😔 

آره ديگه شير الاغ اسمشم حال آدمو يه جوري ميكنه ولي اوني كه بهم گفت واقعا نتيجه گرفته بود 

من اگه پيدا كنم به زورم شده راضيش ميكنم امتحانش كنه 😉

پيازو نميدونستم مرسي كه بهم گفتي

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
چرا عقب افتاد عزیزم 

ديگه مريم جون هر جا ميرم آزمايش جديد مينويسن يا قبليا رو قبول ندارن يا ميگن ازش خيلي گذشته بعد عكس رنگي هم بايد بدم كه ديگه ميره واسه پري بعدي و اين چيزا ديگه 

حالا تا آز آماده بشه ماه بعد عكس رنگي بدم ماه پري بشم بعد برم پيششون😐

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نترس خیلی راحته دردش برا یه لحظه اس 

اصلا نسبت بهش گارد دارم نميدونم چرا😐

2731
اره اب ولرم رو به خنک میریزم ،ولی سعی میکنم خیلی کوتاه باشه ،به حدی عرق میکنم نگوو،همش در حال شر شر ...

منم از همهههه جام آتيش ميزنه بيرون

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
اگه رفتي يا پيدا كردي بهم بگي واقعا ممنون ميشم  به خدا دكتراي قديمي خيلي با تجربه ترن  م ...

منم‌شنیدم‌ شیر الاغ خوبه ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

اخرهفته بعدی پسرعمه‌م عروسی 😔من نالاحت ک نمیتونم برم و ناراحت تر ک انقدر مردم نفهم تشریف دارن 🥺🥺🥺اگ یکی ناقل باشه اگ بقیه بگیرن و هزاررررر تا اگ اگ اگ 

🥴🥴🥴

انقدر بهش فکرمیکنم روانی شدم والا😥😥😥😥

ای خدااااا این تالارا لعنتی بسته بشه نتونن بگیرن😔میدونم گناه دارن ولی اگ یکی مریض بشه بدتره 🥺😥😔

شهرستان ما کسی زیاد رعایت نمیکنه عصبی میشم 😰😰این همه مرگ و میر این همه کرونایی هییت و مسجد و روضه و دعاعرفه و همه‌چی هم هست 🥺🥺🥺کمترکسی ماسک‌میزنه 🥴😥

یکی از زن عموهام‌تستش مثبت شده 😔بازم عروسی پابرجاس🙄🙄🙄

من دیگ رددددد دادم چجوری منصرف کنم اطرافیان را عروسی نرن😔

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
😄😄😄 کینوا https://www.yjc.ir/fa/news/6660152/سیرتاپیاز-کینوا-یک-خاویار-گیاهی

ممنونمممم گلمممم

انشاالله بزودی مامان میشی و از این کینواها میخوری😍

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
2740
ببخشید منم جواب میدم.من واسه دخترم استفاده میکنم.بسته بندیه توفروشگاهای بزرگ‌هست.من ی بسته خریدم ۲۸ت ...

ااا دستت درد نکنه گلم بابت راهنماییت😍

ممنونمممم

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
خوب همونه که گل پسری شده نازنین باید قبل تخمک گذاری اقدام کنه انشاالله همه مون به خواسته ی دلمون برس ...

من کلا از قبل تا بعد یه کله رفتم😅

از ۷ سیکل تا حدود ۱۸ یا ۲۰ سیکل بود

انشاالله بزودی نی نی گلت میاد تو دلت😍

منم‌شنیدم‌ شیر الاغ خوبه ،

اگه بشه اصلش رو پيدا كرد 

من موفق نشدم

واي فاطمه جون ديگه خسته شدم  كلي آزمايش از قبل داشتم بازم اين سري رفتم گفتن آزمايش قديميه دوبا ...

ایراد نداره تحمل کن درسته هزینه ها زیاده ولی چاره ای نیست فدای تار موی نی نی هایی ک قراره بدنیا بیاری❤️

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
واقعا هم خدا بهمون رحم کنه، مادرشوهرم هم فاز کرده بود چند وقت پیش که بچه هات دنیا اومدن تنها بشین تو ...

دختر خودشونم زایمان می‌کرد تنهاش میذاشتن ک الان انتظار دارن مادرت نیاد؟!!! 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
ایراد نداره تحمل کن درسته هزینه ها زیاده ولی چاره ای نیست فدای تار موی نی نی هایی ک قراره بدنیا بیار ...

واااي ني ني ها😍 ان شاء الله مررررسي💋❤️

واقعا خوشمزس؟ راستي فاسد شدني نيس؟ من دو سه ساله چند تا بسته انواع محتلفشو خريدم هنوز مونده تو كاب ...

خوب بستگی داره چجوری درست کنی. مثلا با برنج لوبیا پلو عدس پلو باقالی پلو و... میشه درست کرد

همه هم خوشمزه هستند

با کینوا هم خیلی غذا های مختلف میشه درست کرد 

نه خراب نمیشه الان باید بخوری برای باردارها خیلی خوبه انقدر که ویتامین و فولیک اسید داره

خدایا شکرت 🙏🏻❤️