2737
2739
خب خداروشکر اینقدر من این چند روز نگرانم ک حد نداره پدرشوهرم اصلا رعایت نمیکنه چند وقت پیش شوهرم ...

پدرشوهر منم رعایت نمیکنه بدون ماسک همه جا می‌ره با چندتا دوست هم سن و سال خودش میشینن سر کوچه حرف میزنن، کلا رعایت نمیکنه، جالب اینه منو ببینه اصلا فاصله نمیگیره ازم، من پدر و برادر خودم چون میرن سرکار اما ماسک میذارن و رعایت هم میکنن این مدت که مامانم پیشم بود چند بار اومدن خونه ما از من با فاصله مینشستن حتی وقت غذا خوردن هم برای من توی ی سینی مامانم غذا میذاشت من روی تختم شام میخوردم سر میز نمیرفتم

واسه همین همسرم رفتن به خونه پدرش رو برام قدغن کرده 

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرشوهر منم رعایت نمیکنه بدون ماسک همه جا می‌ره با چندتا دوست هم سن و سال خودش میشینن سر کوچه حرف می ...

و ووی هرچقدر پیرتر میشن رعایتشونم کمتر میشه

ازش فاصله بگیر

ب شوهرت بگو بهش تذکر بده

خدا ب همه ما رحم کنه

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
من از فردای پریودم یک روز در میان رفتم تا روز ۱۸ فک نکنم خیلی ربطی داشته باشه گلم

خوب همونه که گل پسری شده نازنین باید قبل تخمک گذاری اقدام کنه انشاالله همه مون به خواسته ی دلمون برسیم😊

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
2731
مگه میشه دور از استرس بود🤦‍♀️خیره...توکلم ب  خداس...ان شاءاللّه یه روزیم نوبت ما میشه

انشاالله 😍

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
خدا پدربزرگ شما رو هم رحمت کنه🌹 ولی واسه من حسرت ندیدن پدربزرگم مثل ی کوه رو دلم سنگینه، وقتی بعد ...

😪😪😪😪خب توباردار بودی واقعا وضعیتت فرق میکرده عزیزم الانم باغصه خوردن هیچی تغییر نمیکنه استرس ب نی نی ها وارد نکن 😔فقط طلب امرزش کن براشون😔😪

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
و ووی هرچقدر پیرتر میشن رعایتشونم کمتر میشه ازش فاصله بگیر ب شوهرت بگو بهش تذکر بده خدا ب همه ما ...

واقعا هم خدا بهمون رحم کنه، مادرشوهرم هم فاز کرده بود چند وقت پیش که بچه هات دنیا اومدن تنها بشین تو خونت بچتو بزرگ کن😑 منظورش این بود که مامانم هم نیاد، تو دلم گفتم شما رعایت کنین من کسی رو ندارم بیاد پیشم

😪😪😪😪خب توباردار بودی واقعا وضعیتت فرق میکرده عزیزم الانم باغصه خوردن هیچی تغییر نمیکنه استرس ب ن ...

کار دیگه ای هم ازم برنمیاد واقعا

2740
بله😊 مرسی خواهر مهربونم😘😘😘 سلامت باشی😁 انقد دوس دارم بتونم خودم رانندگی کنم 😂 چند روز پیش نشست ...

😂😂😂

خداوکیلی با چه اعتماد بنفسی تو ماه آخد بارداری نشستی پشت فرمون؟ 😁😁😁

خدا نکنه 😘 ممنونم خدا رفتگان شما رو هم رحمت کنه 🌹  همیشه سعی میکنم قرآن بخونم دعا بخونم هدیه ...

آخخخی

میری عزیزم

ان شاءالله بچه ها دنیا اومدن یه دوساعت بزارشون پیش مامان و برو دلتنگی هات رفع بشه

حق داری والا

نمی‌دونم دستگاه سونو دکتر شما چطوریه ولی دکتر من واسه بررسی وضعیت بیرون سونو می‌کنه ، تو مطبش سونو م ...

با سونو داخلی دفعه قبل سرویکسمو چک کرد

باقی سونوهام بیرونه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
گلوکوفاژ میخوری ؟ 

متفورومين ديگه فك كنم اسم ديگش گلكوفاژ باشه

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
مسكن دادي بخوره؟ آكسار يا ژلوفن يا هر چي بهش ميسازه

دوسال پيش خيلي درگير بود رفته بودم دكتر مغز و اعصاب كلي دارو داده بود بعد سه ماه كه بهتر شد ديگه ندادم كل داروهاش رو هم عيد ريختم دور 😐

الان چند ماهه دوباره شروع شده چند شب هم هست ول كن نيست 

استامينفن ميدم يكم بهتر ميشه دوباره شروع ميكنه 

ژلوفن ندادم اصلا نميدونم چيكار كنم براش😔  

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
متفورمين هگزال(آلمانيه) يا گلوكوفاژ (ايرانيه ولي تحملش و اثردهيش خيلي راحت تر از متفورمين سادس) بگير ...

مال من فك كنم متفورومين سادست باز بايد برم خونه ببينم 

يعني ميگي اونا بهترن و اذيت نميكنن؟ 

اصلا اين كه من ميخورم واقعا داره نابودم ميكنه معدم انقد اذيت ميشه و گلاب به روت ختي اسهال ميشم

ای بابا از بچه ها شنیدم بعد یه مدت بدن عادت میکنه به متفورمین ان شاءالله زودتر خوب شی

آره منم شنيدم ولي نميدونم چرا عادت نميكنه بدن من😉

مررررسي دوستم💋

2706