2733
2739
دخترا من روز دوم پریودم راستش درمورد دوفاستون ولتروزول ومتفورنین زیاد نمیدونم ....به نطرتون من کدوم ...

نازنین بنظر من تا یکی دو پریود کاری نکن

چون ب بدنت کلی دارو و هورمون وارد کردی یکم بهش فرصت بده

یکی دو ماه بدون دارو اقدام کن بعد زیر نظر دکتر دارو مصرف کن. 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ربطی نداره.اتفافا خیلیا پسر شده نه بخاطر اچ سی جی.بخاطر اینکه اقدامشون نزدیک به تخمک گذاریه.تو اگ ...

اخه یه دکتری میگفت اچ سی جی باعث دختر  شدن میشه ....حالا من کیت هم استفاده میکنم ...هرچی خدا بخواد همون میشه 

نازنین بنظر من تا یکی دو پریود کاری نکن چون ب بدنت کلی دارو و هورمون وارد کردی یکم بهش فرصت بده یک ...

من همون دو هفته اول از بى خوابى ٦-٧ كيلو كم كردم الانم رسيدم به وزن قبل باردارى😎

راستى فاطمه تو چقدر بعد از زايمانت پريود شدى؟

من بعد از ٤٠ روز پريود شدم الانم دارم هر دو هفته پريود ميشم! يعنى چم شده؟! مامانم امروز رفته بوده پيش دكترم مشكل منم بهش گفته بعد دكتر گفته بايد بياد براش دارو بنويسم.چه قرصى ميدن كه هم تو شيردهى بشه خورد هم جلوگيرى كنه هم پريودمو منظم كنه؟🧐

2731
نازنین بنظر من تا یکی دو پریود کاری نکن چون ب بدنت کلی دارو و هورمون وارد کردی یکم بهش فرصت بده یک ...

اره منم نظرم همینه میگم اول یکم به حالت عادی برگردم بعد ...میگم یعنی برم دکتر ببینم اوضاعم چطوریه چون مطمینم اندومترم مشکل دارشده 

اره میگم یعنی ارث اونطوری ای نداریم توفامیلای درجه یکمون ....اینم بگم من تازه چند وقت پیش فهمیدم دوق ...

الكى متفورمين نخور داروى قنده! 

تو كه اينقدر منظمى حيفه دارو بخورى.ببين كى بهت گفتم بخورى ميزنى سيستمتو خراب ميكنيااا

2740
اره منم نظرم همینه میگم اول یکم به حالت عادی برگردم بعد ...میگم یعنی برم دکتر ببینم اوضاعم چطوریه چو ...

اندومترت مشكل نداره دكترت بد دارو داده بود.توى سيكل طبيعى نرمالى اون واسه اى وى اف چون كلى دارو ميدن سيستم هورمونى رو به هم ميريزن

الكى متفورمين نخور داروى قنده!  تو كه اينقدر منظمى حيفه دارو بخورى.ببين كى بهت گفتم بخورى ميزن ...

اخه پارسالم تواقدام بودم همش یه هفته عقب مینداختم رفتم دکتر یکی دو ورق متفورمین داد روزی دوتا گفت باعث نیشه کیست تشکیل نشه ...باشه اصلا چیزی نمیخورم دیگه یه بار میرم دکتر 

اندومترت مشكل نداره دكترت بد دارو داده بود.توى سيكل طبيعى نرمالى اون واسه اى وى اف چون كلى دارو ميدن ...

فکر میکنم ازاونموقع مشکل دارشده ...خدا کنه مشکلی نباشه میترسم  وسطای سیکلم صخامتم بره بالا ومانع بارداری بشه 

مطمئنى؟ تو ميخوردى؟ اخه ال دى هم دوران شيردهى نبايد خورد ديگه اچ دى كه ازون قويتره!

نه این اچ دی مخصوص دوران شیردهیه تا ۶ماهگی بچه  میتونی بخوری پریودتو منظم  میکنه اره منم میخوردم 

من همون دو هفته اول از بى خوابى ٦-٧ كيلو كم كردم الانم رسيدم به وزن قبل باردارى😎 راستى فاطمه تو چق ...

راستش من بعد زایمان لکه بینیم تمومی نداشت

سی و پنج روز بعد زایمان شدید شد گفتم الحمدلله پریود شدم لک تموم میشه

اما همچنان بود

دو روز زیاد بود دو روز خبری نبود

هفتاد روز شد دیگه حالم از خودم و از حموم رفتن بهم میخورد

آب میدیدم جیغ میزدم خخخخ

.بخاطر کرونا دکتر خودم نرفتم

رفتم جای دیگه دکتر زنان

گفت رحمت ی جا ضخیمه همون باعث لک میشه

من ترسیدم گفتم یعنی عمل و کورتاژ و این‌چیزها داره؟ 

گفت ن یکی‌دو  بار پریود بشی رفع میشه

ده تا دوفاستون داد

تموم ک شدچن روز بعدش پریود شدم خداروشکر بعدش لک هم ازبین رفت

تو چرا زود شدی؟ 

میگن شیرمادر کسایی ک میدن دیر میشن

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
2706