2752
2734
عه مبارکه 😍😍😍😍بالاخره گوشی دارشدی خداروشکر نوش جونتون بچه اومده شوهر یادگرفته چیکاراکنه 😉😉😉

اره بالاخره 😂مرسی عدیدم

هنوز جا ب جا نکردم باید ریجسترش انجام بشه و قاب و گلس میخاد

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سارا جونی خوبی دوتا خوشگل خانوما خوبن؟ چه میکنی با دوقلوها..سخته؟؟؟ 

رویا پروفایل چ نازه

عزیززززززم 

خدا حفظشون کنه

رویا الان چ کارایی میکنن؟ 

تو چندم زایمان کردی؟ 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
ميارك باشه چه مدل گوشي ايي خريد

شیائومی نوت ۸ من مدل pro میخاستم اما همینم ک گرفته خوبه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2731

بچه ها من بعدازسقطم الان اولین پریودمه اما خونریزیم خیلی خیلی کمه نمیدونم از قرص سیپروترونه یا خونریزی زیادی که براسقط داشتم

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
75139000 این شمارشه  آدرسشم فرمانیه نرسیده به 4راه پاسداران جنب بیمارستان فرمانیه ساختمان پلاز ...

دستگاهشون چیه؟ 

خیلی عالیه لیزر کل بدن

من دو جلسه رفتم ولی دیگه اصلا شیو نمیکنم راحت شدم

یکمی داره ها

ولی خب نازکه

زیر بغلم ک همون جلسه اول رنگ پوستش سفید شد

دستگاهشون چیه؟  خیلی عالیه لیزر کل بدن من دو جلسه رفتم ولی دیگه اصلا شیو نمیکنم راحت شدم یکم ...

عوارض نداره 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
خوش بحالت من ۲۸ کیلو اضافه کردم که الان فقط ۳ کیلوشو بعد زایمانم کم کردم الان خیلی گنده و چاق شدم

کم کم لاغر میشی

من دوکیلوونیم فقط مونده ب وزن قبل بارداریم برسم ولی سایزم اصلا کم نمیشه

خیلی شکم دارم

واب از ۵ صبح تو بیمارستانام ،دیشب شکمم سفت میشد هنوزم همونه رفتم صدای قلبشو گوش کردم و دهانه رحمم چک ...

يعنى ان اس تى گرفتن؟ اگه انقباض داشته باشى اون ثبت ميكنه

نذار انقدر معاينه ات كنن بدتر تحريك ميشه دهانه رحم

نگران نباش اگه ان اس تى چيزى نشون نداده انقباض نيست

2706