2733
2734
منم ازاسترس فردا والبته سردردم وحشتناک خوابم میومد دیشب الان صبح جمعه ای عین خروس بیدارم 😕😕😕

تو مثبتی استرس برا چی داری حتی اگر یک دونه.جنینتم دختر شد تو مثبتی تامام

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام من اومدم.ثمین جون دستت درد نکنه😘😘😘😘

واااای آخییییییی خیالم راحت شد مغزم درد گرفت انقدر منشن کردمت نشد.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاکتوس خاصه؟ 😕 فشارتم خوب بوده که،خسته نبودی؟

اره کاکتوس خاصه خخخخ 

میدونی که من کلا عوضیم خخخخ

اتفاقا هم گشنم بود هم خستم بود روزی حداقل دوبار میرم رشت و میام .از اینجا تا اونجا ۱۱۰کیلومتره

خوابهای عجیب میبینم ک استرسم رو بیشتر میکنه 😖

فاطی از تصمیمی که گرفتی اطمینان داری ؟کارت راه برگشت نداره ها بری و برگردی زندان ابد در انتظارته ها

2731
دکتر بهت گفت قویه و اگه تنبلی نداشتی ممکن بود دوقلوبشه؟ دوقلویی اصلا ربطی به قوی بودنه مرد نداره که ...

خب من چرا پس خوب نمیشم!؟ 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
منم دوسه روزه اومدم خونه خودم ولی هنوز خوب نشدم غذا اینا هم از بیرون میگیریم. نمیدونم تا کی باید این ...

بستنی بخور بجا ماست خوب.

دلستر بخور .

کار خوبی کردی برگشتی

عزیزم آزمایشگاههای خصوصی اصلا ارزش نظر دادن ندارن چون شمارششون به صورت سیستمی و کامپیوتری هستش و هر ...

😭😭بریم مرکز ناباروری بگیم واسه از اسپرم اومدیم؟ همون موقع انجام میده یا وقت میگه ک بیایم؟ 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
بنام خداوند بخشنده مهربان 🥀 عاقبت در یک شب ازشبهای خوب کودک من پا به دنیا می نهد.... آن زمان بر ...

ثمین.....۱۵۷ماه انتظار.....۳۰تیر

2740
یعنی شوهر داشته با یکی دیگه بوده؟ 😐😐😐

با حسین عقد کرده همون شب عقد با حمید فرار کرده 

حسین هفت سال در به در دنبالش بوده طلاقش نمیداده اینم توی چادر با حمید زندگی میکرد هفت سال که تموم میشه طلاق میگیره با حمید عقد میکنه

ببین منم مث تو بودم هر روز قرص دیمیترون میخوردم فایده نداشت گلاب به روت حتی آب خالی هم بالا میاوردم ...

این حرف گوش نمیده از روز اول ما گفتیم دمیترون بخور این گفت اسید فولیکم نمیتونم بخورم  خودش تلاش نکرد برا بهبودیش

اِ مرسی ک گفتی باشه حذف میکنم دوباره نصب میکنم ثمین ویارم شدیده معذرت میخوام بالا میارم ک آخ ...

عیب نداره خواهر تا خود زایمانم ویار داشته باشی بهتر از انتظاره الهی همیشه دلت خوش باشه و سلامت باشی تحمل کن انشالله زودی خوب شی

الان یه اتفاق وحشتناک افتاد ابگرمکنمون جوش اورده بود در حد انفجار تمام خونمون دود گرفت اب پرت میکرد ...

آبگرمکن زمینیه یا دیواری؟حواستون به درجش باشه دیگه.ما بی بار ابگرمکنمون جوش اورده بود توی تموم خونهورو اب گرفته بود ی صدای وحشتناکیم میداد فسسسییسسسسس

آبگرمکن زمینیه یا دیواری؟حواستون به درجش باشه دیگه.ما بی بار ابگرمکنمون جوش اورده بود توی تموم خونهو ...

دور از جونشون خوبه نترکیده

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
اره دیواری بود نه تعمیرکار میاره خدا رحم کرد بهمون انقدر ترسیدیم صدا هم میداد ناجور یعنی من دیگه ...

مگه دیواری هم جوش میاره؟واااای من ترسیدم من تازه زمینی رو عوض کردم دیواری خریدم فمر کردم راحت شدم که

با حسین عقد کرده همون شب عقد با حمید فرار کرده  حسین هفت سال در به در دنبالش بوده طلاقش نمیداد ...

حالا همین حمید گل کاشته و خیانت کرده ؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین