2733
2739
چ میدونم همیشه خدا باید فک کنم چی بپزم. فکر اینکه چی بپزم از خود غذا سخت تره. درعوض شوهر من بیشتر وق ...

آی گفتی بخدا منم میگم فقط بهم بگو چی درست کنم حتی سخت باشه وکارزیاد داشته باشه عیب نداره فقط بدونم چی درست کنم مهمه 😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
از استرس کار فاطی خوابم نمیبره

خوابهای عجیب میبینم ک استرسم رو بیشتر میکنه

😖

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اون مشکلی نداره سالمه دکتر گفت خیلی قویه حتی اگه خودت تنبلی نداشتی ممکنه دوقلوهم بشه.چکاب کلی داده ج ...

دکتر بهت گفت قویه و اگه تنبلی نداشتی ممکن بود دوقلوبشه؟

دوقلویی اصلا ربطی به قوی بودنه مرد نداره که، دوقلویی مربوط به زنه!

همه ی مردا تو آزمایشگاههای معمولی قوی هستن، تا تو مرکز ناباروری آزمایش نده معلوم نمیشه واقعا قوی هست یا نه

ما اینجا دوستای زیادی داشتیم که تو آزمایشگاههای معمولی همسرشون آز داده بوده و کاملا خوب بوده و هرماه خودشون دارو میخوردن بخاطر تنبلی تخمدان

بعد که همسرشون تو مرکز ناباروری آزمایش داد مشخص شد که تمام مدت همسرشون به درمان نیاز داشته و دوستامون بیخود دارو خوردن و وقتشونو هدر دادن

2740
دکتر بهت گفت قویه و اگه تنبلی نداشتی ممکن بود دوقلوبشه؟ دوقلویی اصلا ربطی به قوی بودنه مرد نداره که ...

مث من

یعنی واقعا دکتر خنگی داشتم😐

هرماه میگفت عه خرم تو هنوز باردار نشدی!! 

منو میگی دیوانه میشدم اون موقع 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
هیچ بعید نیست .ولی یا زنگیه زنگی یا رومیه رومی.من بجات استرس دارم خیلیییییییییییی شدید

😁 ضرب المثل رو دقیقا نفهمیدم یعنی چی

من فعلا استرس مرگ بار ندارم حالا مونده تا استرس هام شروع شه

منم دوسه روزه اومدم خونه خودم ولی هنوز خوب نشدم غذا اینا هم از بیرون میگیریم. نمیدونم تا کی باید این ویار لعنتی رو تحمل کنم دیروز داشتم میمردم کمی ماست خورده بودم خیلی مریضم کرده بود چیکار کنم دلمو خنک میکنه وقتی میخورم. 😔😔😔

سلام عزیزدلم.خوبی؟ همینا خوبه عرق کاسنی و طارونه هم حتما بده از هر کدوم روزی۱استکان بخوره میوه ...

سلام خواهری مرسی مهربونم خوبم خداروشکر خودت خوبی ویارت کمتر شده ؟

عه باشه عزیزم مرسی که گفتی اتفاقا میگفتم برم عطاری خارخاسک و خرنوب بگیرم نمیدونم میتونه تاثیری تو مورفولوژ ۱درصد بزاره 😥😥😥

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲

بچهههه ها من لیست و چیکار کنم چند وقته اصلا وقت نمیکنم بیام سایت الان میخوام بزارمش اونایی که اقدامی ان بگن بتونم زودتر بروزرسانی کنم❤❤❤

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲

بنام خداوند بخشنده مهربان 🥀

عاقبت در یک شب ازشبهای خوب

کودک من پا به دنیا می نهد....

آن زمان بر من خدای مهربان

نام شورانگیز مادر می نهد

مادرهای عزیزتاپیک

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

فاری👩رویا👧صوری👧ندا👶آیتان👶نبات👶مهناز👧بارانا👶آهسته👶سمیه👶صبا👶فاری 👧ترمه👶مهشید👶 سوییچ👧شبنم👧زینب استارتر👶دلارام👶ماهک👶محبوبه👧شکیبا👧طنین👶عارفه👧نگین👧مامان امیر علی👶بستنی👧حورا👶مرضیه👧فری😊لنا مامی😊مه گل 😊سروناز👧دختر بهار👧سپینود👧فرزانه👶👧نیازی👶👶سپیده👶حسنا۱۳۷۸👶👧ایلیا👧نانا👶 عقیق👶 محبتانه👧مامان رادمهر👶دریا👧نیلورخ👶فرشته آسمونی👧خانوممحبی👶صحرا👧زهرا👶پگاه👧حدیث👧آذر👧آذرجونی👶 مریم بانو👶شب بو👧من و تو👧شادی بهاری👧نیلو مامان👧ماهک👧مسافر👧نازگل👧فاطیما۶۸👧هلنا👧یلدا👧مامانی👧رزبانو👧

بامزی👧رویا👧👧حسنا👧سارا👧👧تنهاترین👶ملودی👧هلیامامان👧

باردارهای عزیز تاپیک👇

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

راحیل_ ریحانه 👼بیوتی👼ساناز👼پرنسا👶حمیده👧مرمر👶آیلار👶پری جون👼پریسا👶👶هستی👼یاس👶روشنک👧بانو👶غزال👼سارا جون👼مانامونا👼النا👼م ۶۲👼درنا👼قاصدک👼

اقدامیهای عزیز تاپیک

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

اقدامی..............مدت اقدام................ موعد پریود

ماریا....................۶ ماه.....................۴ تیر ماه

نفس-مهسا.............۹ ماه.....................۷ تیر ماه

امید به آینده.......۶سال۲ماه.................۹ تیر ماه

روژان....................۱ ماه....................۹ تیر ماه

اگنس...................۳ ماه....................۱۴ تیر ماه

م۹۳.....................۱۱ ماه...................۱۴ تیر ماه

مریمی بانو........۱سال ۳ ماه‌‌‌................۹ مرداد ماه

پاشا....................۶ سال.................................

فاطیما..................۱ ماه.................................

نگار.....................۲ ماه...................................

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

لطفا کسانیکه پریود میشن تاریخ بعدی پریودشون رو ریپلای کنن بگن.یا کسانیکه تازه وارد هستن میخوان اسمشون اضافه بشه ریپلای کنن چندماه اقدامن وموعد پریودشون رو بگن دیگه من تک تک نپرسم.و همچنین لیست هر روز بروز رسانی میشه اسامی کسانی که اون روز موعدشونه پاک میشه تا دوستان بیان از وضعیت خودشون اطلاع بدن و تاریخ جدیدشون و بگن .

سپاسگزارم.باآرزوی خوشحالی برای همه ی شما❤

2706